Click Here to Go HomePage http://www.gnu.org
مهمان   به  GNUIran.org  خوش آمدید پنجشنبه، ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ 
نکته ها و ترفند ها

یک کتاب

--

جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته
جستجو در انجمن‌ها

پلاگین فایرفاکس

وضعیت کاربران سایت
مدیر
هیچیک از مدیران حاضر نیست
مدیر افتخاری
هیچ مدیر کمکی حاضر
ناظران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:1040
جدیدترین:جدیدترین:
RezaJafary
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:1
مجموع:مجموع:1
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

موضوع: KDE

آیتم‌های جدیدی که با این موضوع ارسال شده‌اند به قرار زیر هستند.

<   123456   >

 
ثبت نام aKademy 2005 آزاد شد
800 بار مطالعه شده است
 
 
KDE

ثبت نام برای کنفرانس aKademy امسال آغاز شد.طبق آگهی داده شده این کنفرانس در محل دانشگاه Málaga از روز شنبه ۲۷ آگوست تا یک شنبه ۴ سپتامبر (۵تا۱۲ شهریور ۱۳۸۴) برگزار خواهد شد.شرکت برای عموم آزاد بوده و KDE همگان را به شرکت در این کنفرانس دعوت می‌کند.در حال حاضر ثبت نام فقط برای حامیان نرم‌افزارهای آزاد و ثبت‌نام‌های انفرادی آزاد است و از روز ۱۲ ژوئن برای ثبت‌نام‌های شرکتی آزاد خواهد شد.برای ثبت نام کلیک کنید ...
به امید دیدار در Málaga!


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
یک بررسی: KPDFبرنامه‌ی ماه KDE
797 بار مطالعه شده است
 
 
KDE

سایت KDE هر ماه به بررسی یکی از برنامه‌های KDE می‌پردازد. برنامه‌ی ماه آپریل نیز KPDF است که این سایت به بررسی آن پرداخته است. این برنامه همان گونه که از اسمش می‌توان حدس زد برای مشاهده‌ی فایل‌های PDF است.در این مقاله به بررسی قابلیت‌های اصلی برنامه پرداخته شده است و در مصاحبه‌ای با یکی از ایجاد کننده‌های این برنامه به بررسی تاریخچه‌ی ایجاد و دلیلی نیاز به این برنامه پرداخته شده است.برای مطالعه کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: استفاده از Konqueror برای مدیریت و سطله بر فایل‌
832 بار مطالعه شده است
 
 
KDE

در شماره‌ی دوم مجله‌ی TUX Magazine در مقاله‌ای شش صفحه‌ای به بررسی Konqueror و نحوه‌ی کار با این مدیرفایل پرداخته شده است. مجله‌ی TUX برای کاربران تازه‌کار گنو/لینوکس منتشر می‌شود و می‌توانید به صورت PDF نیز آن را به رایگان دریافت کنید.برای مطالعه‌ی این مقاله و مقالات دیگر به سایت اصلی در آدرس http://www.tuxmagazine.com مراجعه کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: KDE به Sub Version کوچ کرد
813 بار مطالعه شده است
 
 
KDE

طبق اعلام سایت KDE تمام محتوای مخازن CVS این سایت به صورت کامل به Subverion تبدیل شد. تمام توسعه دهندگان KDE که حساب‌های CVS داشتند در حال حاضر حساب‌های Subversion دارند و نیازی به ایجاد مجدد حساب نیست. برای کاربرانی که روش استفاده از این سیستم را نمی‌دانند KDE مقاله‌ای به نام «آموزش استفاده از Subversion در KDE» را منتشر کرده است. این جابجایی از CVD بهSubversion حدود ۳۸ ساعت از ابتدا تا پایان طول کشیده که در حال حاضر بدون مشکل قابل استفاده است. درحال حاضر نیز تمام سایت‌های خانواده‌ی KDE توسط Subversion بجای CVSمدیریت می‌شوند و هر توسعه دهنده‌ای در حال حاضر لازم است تا پروژه‌ی خود را یکبار Chekout کند.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار آزمایشی: انتشار KDE-Bluetooth 1.0-beta1
805 بار مطالعه شده است
 
 
KDE

KDE Bluetooth یک Framework شامل تعدادی ابزار است که بر اساس پروتوکول Bluetooth در گنو/لینوکس ایجاد شده‌اند. این ابزارها دسترسی به اغلب فعالیت‌های معمول بلوتوث را فراهم می‌کنند.در حال حاضر نسخه‌ی بتای شماره‌ی ۱.۰ از این برنامه آماده‌ی به کار است. برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی اصلی این پروژه مراجعه کنید.
منبع خبر

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ دوشنبه، ۰۱ فروردین ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: KDE3.4 صحبت خواهد کرد !
806 بار مطالعه شده است
 
 
KDE

اولاف اشمیت (Olaf Schmiedt) در dot.kde.org درباره‌ی نسخه‌ی آینده ی KDE یعنی 3.4می گوید ، در این سری یک زیر سیستم تعبیه شده است که در سایه ی این زیر سیستم متن‌های وارد شده به صورت صدا به نویسنده بازگردانده خواهند شد ! برنامه‌ای به نام KTTS یا KDE Text-to-Speech وظیفه دارد که در تمام نرم افزارهای KDE پیغام ها را به صورت صوتی پخش کند. این کار توسط ورودی V برای دایمن (Deamon) این برنامه یعنی KTTSD انجام می‌گرد که خود بی سرو صدا در پشت صجنه احرا می شود ؛ واضح است که این موتور زبان‌های بسیاری را پشتیبانی می‌کند و برای کنترل صدا از ARTS ویا GSTREAMER استفاده خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به این برگ از وب بروید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ چهارشنبه، ۰۲ دی ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: KDE 3.3.2
832 بار مطالعه شده است
 
 
KDE

روز ۸ام دسامبر نسخه‌ی  شماره‌ی ۳.۳.۲ محیط میز کار KDE منتشر شد ، در این نسخه علاوه بر رفع باگ‌های معمول تغییراتی نیز در برنامه‌ها داده شده است. برای اطلاع از لیست دقیق تغییرات می‌توانید به صفحه‌ی  changelog مراجعه کنی . برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی اطلاعات نسخه‌ی 3.3.2 مراجعه کنید و برای خواندن آگهی انتشار اینجا را کلیک کنید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۲۰ آذر ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: نسخه‌های نهایی 3 و خبرهایی از KDE4 !!
743 بار مطالعه شده است
 
 
KDE

  نسخه‌ی 3.3.2 میزکار KDE روزقبل ننتشر شد ، این نسخه شامل تعدادی رفع نقص‌های محیط میزکار KDE است.  در نیمه‌ی اول ماه دسامبر(ماهی که درآن هستیم) نسخه‌ی 3.4 نیز به پایان خواهد رسید.این آخرین نسخه‌ی عمده در میزکار های نسخه‌ی 3 خواهد بود. KDE 4 از کتابخانه‌های Qt 4 استفاده خواهد کرد که انقلابی برای KDE و تمام برنامه‌هایی است که با Qt کار می کنند ..... برای مطالعه‌ی کامل این خبر در سایت OSDir اینجا کلیک کنید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۱۳ آذر ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: Konverter 0.92 Beta1
904 بار مطالعه شده است
 
 
KDE

Konventer برنامه‌ای گرافیکی است که همان طور که از K ابتدای آن برمی‌آید نیازمند KDE/QT می باشد. اگر فایل های Avi حجم دیسک سخت شمارا بیهوده اشغال کرده‌اند می توانید با این برنامه به داد دیسک سختتان برسید. کار با رابط گرافیکی این بنامه بسیار ساده بوده و هر کاربری می تواند به راحتی پس از نصب از آن برای تبدیل فایل های ویدئویی خود به فرمت های مختلف استفاده کند. برای اطلاعات بیشتر و یا دانلود برنامه و نیز دیدن تصاویر برنامه به سایت اصلی مراجعه فرمایید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ چهارشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: kOffice 1.3.4
817 بار مطالعه شده است
 
 
KDE

تیم koffice در یک آگهی اعلام کردند که نسخه ی رفع اشکال سری 1.3 با شماره ی 1.3.4 منتشر شد. اهداف اصلی این نسخه عبارتند از:
    >رفع مشکل سر ریز های Kword زمان وارد کردن فیلتر های PDF
    >>امکان کامپایل مجموعه ی Koffice برای KDE 3.1.5 و Qt 3.1.2 ! عمده تغییرات این مجموعه در نسخه ی 1.3.4 شامل موارد زیر است:

[متن کامل...] 'kOffice 1.3.4'   1804 کلمه در ادامه متن
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ چهارشنبه، ۰۶ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


<   123456   >

امکانات

اطلاعات

ارتباطات

پروژه‌ها

ورود اعضا
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید


The rest of this site is Copyright © 2004 2005 2006 2007 2008 GNUIran.org
Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License,
Version 1.2 or any later version published by Free Software Foundation; A copy of the licence is available at www.gnu.org/copyleft/fdl.html

تمام مطالب این سایت تحت مجوز GNU/FDL نسخه ی ۱.۲ یا هر نسخه ی جدیدی که از سوی بنیاد نرم افزار آزاد منتشر شود قرار دارد شما برای کپی استفاده و/یا تغییر مستندات آزاد هستید.
می توانید یک نسخه از این مجوز را از اینجا تهیه کنید.


GIO Forums RSS   GIO News RSS   GIO Gallery RSS   Licensed under GNU/FDL  Use TW-CMS  Run on Debian GNU/Linux