Click Here to Go HomePage http://www.gnu.org
مهمان   به  GNUIran.org  خوش آمدید پنجشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ 
نکته ها و ترفند ها

 می خواهید بدانید فرمت یک فایل چیست؟ برای این کار از خط فرمان لینوکس خود کمک بگیرید :
$file your_file_to_guess

--

جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته
جستجو در انجمن‌ها

پلاگین فایرفاکس

وضعیت کاربران سایت
مدیر
هیچیک از مدیران حاضر نیست
مدیر افتخاری
هیچ مدیر کمکی حاضر
ناظران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:1040
جدیدترین:جدیدترین:
RezaJafary
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:1
مجموع:مجموع:1
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

 
خبرها: پیش‌نویس اساسنامه LUGIR نسخه 0.0.3 منتشر شد
708 بار مطالعه شده است
 
 
LUGIR.org

نسخه 0.0.3 پیش‌نویس آماده شده است. نظرات دریافت شده از طرف دوستان در این نسخه اعمال شده است. لطفا این نسخه را مطالعه نموده و نظرات و تغییرات مد نظر خود را طبق روال اضافه نمایید تا بتوانیم زودتر پیش نویس را نهایی و بحث در مورد مفاد آنرا آغاز نماییم. امیدوارم بتوانیم نسخه نهایی اساسنامه را تا پایان هفته آماده نماییم. برای دریافت این نسخه اینجا کلیک کنید. جهت بحث و تبادل نظر باید در لیست‌ پستی ILUG عضو شوید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ دوشنبه، ۰۴ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
یک بررسی: SuSE Enterpise Server 9 vs Windows Server 2003
952 بار مطالعه شده است
 
 
اخبار

سایتflexbeta.net مقایسه ی جالبی بین جدیدترین نسخه ی enterprise ناول زوزه و ویندوز سرور ۲۰۰۳ انجام داده است که پاره ای از نتایج این مقایسه ی بی طرفانه در زیر می آید:
" در زوزه کنترل بیشتری در پیکربندی سرورهایتان دارید و مشکلات را می توانید بسیار راحت تر حل بکنید. برای راهبری از راه دور سیستم در زوزه راه های متعددی وجود دارد که ssh بهترین و سریع ترین آنهاست ولی در ویندوز سرور حتی اگر از Windows® terminal services استفاده بکنید نیاز به ارتباطی سریع دارید. راهبری کاربران و کامپیوترها در یک شبکه ی ویندوزی توسط active directory اندکی ساده تر از ترکیب سامبا و ldap است. ..." برای مطالعه ی ادامه ی این مقایسه اینجا مراجعه کنید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Farid_Behnia  در تاریخ دوشنبه، ۰۴ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: Spam Assassin 3.0.1
860 بار مطالعه شده است
 
 
Spam Assassin

نسخه ی جدید نرم افزار SpamAssassin  در چند روز اخیر (۲۲ اکتبر) منتشر شد. نسخه ی 3.0.1این نرم افزار را می توانید از این جا دریافت کنید.از امکانات این برنامه به طیف گسترده ی آن در تشخیص انواع اسپم اشاره کرد ،‌این برنامه با تست کردن ارتباطات شبکه و نیز محلی به شناسایی پیغام های اسپم می پردازد. از دیگر مشخصات بسیار خوب این برنامه بازمتن بودن آن است که همانند نرم افزار های بازمتن دیگر می توانید با آن رفتار کنید. یکی از ویژگی های بسیار خوب این برنامه امکان تنظیم از طریق فایل متنی (Text) می باشد که به شما این امکان را می دهد به سادگی و با ویرایش یک فایل بتوانید قوانین تازه ای در باره ی اسپم در شبکه ی خود وضع کنید. برای دیدن سایر امکانات یا اطلاعات اضافی دیگر به صفحه ی خانگی  آن رجوع کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ دوشنبه، ۰۴ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: PostgreSQL نسخه ی 7.4.6
827 بار مطالعه شده است
 
 
PostgreSQL

   با توجه به اخطار های امنیتی اخیر iDefence سه نسخه ی جدید PostgreSQL  منتشر شدند.( 7.2.6و 7.3.8و 7.4.6) در انتشار ها مشکل گم شدن اطلاعات(data loss) و چند مشکل امنیتی گزارش شده تصحیح شدند.برای در یافت نرم افزار می توانید به این جا مراجعه کنیدبرای اطلاعات بیشتر نیز می توانید این جا کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ دوشنبه، ۰۴ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
اخبار داخلی سایت: انجمن جدید : برنامه نویسی
765 بار مطالعه شده است
 
 
اخبار داخلی سایت

با توجه به پیشنهاد دوستمان آقای پهلوان‌زاده و احساس نیاز به راه اندازی انجمنی برای برنامه نویسی ، انجمنی نو با نام "برنامه نویسی" در بخش انجمن های ‌ گنو ایران.ارگ اضافه کردیم. می توانید سوالات مربوط به برنامه نویسی خود را که مرتبط با گنو/لینوکس می باشد در این انجمن مطرح کنید.برای دسترسی به این انجمن اینجا کلیک کنید و یا به بخش انجمن ها در www.gnuiran.org/forums بروید.
گنو ایران.ارگ

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ یكشنبه، ۰۳ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: پیش‌نویس اساسنامه نسخه 0.0.2 منتشر شد
747 بار مطالعه شده است
 
 
LUGIR.org

نسخه 0.0.2 پیش‌نویس آماده شده است. نظرات دریافت شده از طرف دوستان در این نسخه اعمال شده است. لطفا این نسخه را مطالعه نموده و نظرات و تغییرات مد نظر خود را طبق روال اضافه نمایید تا بتوانیم زودتر پیش نویس را نهایی و بحث در مورد مفاد آنرا آغاز نماییم. امیدوارم بتوانیم نسخه نهایی اساسنامه را تا پایان هفته آماده نماییم. برای دریافت این نسخه اینجا کلیک کنید. جهت بحث و تبادل نظر باید در لیست‌ پستی ILUG عضو شوید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ یكشنبه، ۰۳ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
یک بررسی: یک تور تصویری از SuSE9.2 (دیسک زنده )
767 بار مطالعه شده است
 
 
SuSE

همان طور که احتمالا در سایت های مختلف دیده اید دیسک زنده ی زوزه ی 9.2 منتشر شده است این انتشار که بر روی دو CD (یکی با محیطKDE ودیگری با محیطGNOME) و یک DVD می باشد.
سایت OSDir.com یک بررسی تصویری از هردو محیط این توزیع به عمل آورده که اگر میل به دیدن تصاویر آن هستید می توانید برای دیدن متصاوی محیط KDE این جا و برای دیدن تصاویر محیط GNOME این جا کلیک کنید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ یكشنبه، ۰۳ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: پیش‌نویس اساسنامه LUGIR نسخه 0.0.1 منتشر شد
740 بار مطالعه شده است
 
 
LUGIR.org

نخستین پیش‌نویس اساسنامه LUGIR در لیست پستی ILUG منتشر شد. ضمنا آخرین نسخه این اساسنامه را می‌توانید از این آدرس دریافت و نظرات خود را طبق تذکرات داده شده در آن قید نموده و به آدرس ذکر شده در آن ارسال نمایید. لازم به ذکر است که هر ۱۲ ساعت یکبار نسخه جدیدی از پیش‌نویس با جمع‌آوری و اعمال نظرات دریافتی منتشز خواهد شد تا پیش‌نویس کامل شده و به مرحله تصویب نهایی برسد.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ یكشنبه، ۰۳ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: افتتاح اولیه سایت LUGIR.ORG
788 بار مطالعه شده است
 
 
LUGIR.org

به اطلاع می‌رسانیم که افتتاح اولیه سایت LUGIR.ORG به انجام رسیده و اکنون کاربران می‌توانند در لیست پستی این سایت جهت اقدامات بعدی، عضو شوند. اساسنامه گروه کاربران لینوکس ایران نیز در دست تهیه است که بزودی پیش‌نویس آن در لیست پستی ILUG جهت تصویب عمومی پست خواهد شد. جهت کسب اطلاعات عضویت می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید. برنامه‌های آتی سایت نیز بزودی پس از بحث در لیست پستی اعلام خواهد شد. صفحه خانگی سایت را نیز اینجا ببینید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ شنبه، ۰۲ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
اخبار داخلی سایت: گزارش تصویری از گردهمایی کاربران لینوکس در تهران
926 بار مطالعه شده است
 
 
اخبار داخلی سایت

روز پنجشنبه ی گذشته مورخ ۳۰ مهر ۱۳۸۳ کاربران لینوکس که طی دو دعوت نامه از سوی تکنوتاکس و لینوکس ایران دعوت شده بودند یکدیگر را در هتل همای تهران ملاقات کردند. این کاربران که از شهر های مختلف کشور برای شرکت در این گرد همایی حاضر شده بودند ،‌ چند ساعتی را برای تبادل نظر و اتخاذ برخی تصمیمات با یکدیگر سپری کردند. ماحصل این دیدار تعدادی عکس است از دوربین گنو ایران.ارگ که آن ها را به تمام دوستان و کاربران باز/آزاد متن ایران تقدیم می کنیم. برای مشاهده ی این تصاویر به آدرس www.gnuiran.org/30mehr تشریف ببرید. در صورتی که نظری داشتید می توانید با ما تماس بگیرید (www.gnuiran.org/contactus) یا در انجمن های سایت ( انجمن از آب و هوا ) مطرح کنید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ شنبه، ۰۲ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


<   11121314151617181919293949596979899100101102103104105106107108109110   >

امکانات

اطلاعات

ارتباطات

پروژه‌ها

ورود اعضا
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید


The rest of this site is Copyright © 2004 2005 2006 2007 2008 GNUIran.org
Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License,
Version 1.2 or any later version published by Free Software Foundation; A copy of the licence is available at www.gnu.org/copyleft/fdl.html

تمام مطالب این سایت تحت مجوز GNU/FDL نسخه ی ۱.۲ یا هر نسخه ی جدیدی که از سوی بنیاد نرم افزار آزاد منتشر شود قرار دارد شما برای کپی استفاده و/یا تغییر مستندات آزاد هستید.
می توانید یک نسخه از این مجوز را از اینجا تهیه کنید.


GIO Forums RSS   GIO News RSS   GIO Gallery RSS   Licensed under GNU/FDL  Use TW-CMS  Run on Debian GNU/Linux