Click Here to Go HomePage http://www.gnuiran.org
مهمان   به  GNUIran.org  خوش آمدید جمعه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ 
نکته ها و ترفند ها

برای تغییر کلمه ی عبور کاربر خود در خط فرمان تایپ کنید:
$passwd

--

جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته
جستجو در انجمن‌ها

پلاگین فایرفاکس

وضعیت کاربران سایت
مدیر
هیچیک از مدیران حاضر نیست
مدیر افتخاری
هیچ مدیر کمکی حاضر
ناظران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:1040
جدیدترین:جدیدترین:
RezaJafary
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:1
مجموع:مجموع:1
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

طبقه‌بندی: خبرها

اخبار ارسال شده با این طبقه‌بندی به قرار زیر هستند.

<   1112122232425262728293031   >

 
خبرها: پیش‌نویس اساسنامه نسخه 0.0.6 منتشر شد‌
723 بار مطالعه شده است
 
 
LUGIR.org

نسخه 0.0.6 پیش‌نویس آماده شده است. نظرات دریافت شده از طرف دوستان در این نسخه اعمال شده است. لطفا این نسخه را مطالعه نموده و نظرات و تغییرات مد نظر خود را طبق روال اضافه نمایید تا بتوانیم زودتر پیش نویس را نهایی و بحث در مورد مفاد آنرا آغاز نماییم. امیدوارم بتوانیم نسخه نهایی اساسنامه را تا پایان هفته آماده نماییم. برای دریافت این نسخه اینجا کلیک کنید. جهت بحث و تبادل نظر باید در لیست‌ پستی ILUG عضو شوید.  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ پنجشنبه، ۰۷ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: دومین یاداشت کنفرانس سران Mono
1643 بار مطالعه شده است
 
 
Mono

Miguel de Icaza،یکی از مدیران پروژه Mono،دیروز دومین یادداشت این کنفرانس را بر روی وب سایت قرار داد.این کنفرانس،در بر گیرنده اطلاعات جالبی در رابطه با پیشرفت و بهینه سازی های Mono میباشد.در بین دیگر موارد ذکر شده،''stetic'' جدیدترین طراح رابط گرافیکی#GTK ،داده های مورد نیاز (اجباری) #GTK و خصیصه های جدید و راهکارهای بهتر و بیشتر در بسته Mono میباشد.این کنفرانس در اکتبر همین ماه،به مدت یک هفته،با شرکت توسعه دهنده گان Mono و مدیران novell و ... برگزار گردید.برای مطالعه کامل این گقتگو،به اینجا مراجعه کنید.

  
 
 
نوشته شده توسط: mkargar  در تاریخ پنجشنبه، ۰۷ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: پیش‌نویس اساسنامه LUGIR نسخه 0.0.5 منتشر شد‌
696 بار مطالعه شده است
 
 
LUGIR.org

نسخه 0.0.5 پیش‌نویس آماده شده است. نظرات دریافت شده از طرف دوستان در این نسخه اعمال شده است. لطفا این نسخه را مطالعه نموده و نظرات و تغییرات مد نظر خود را طبق روال اضافه نمایید تا بتوانیم زودتر پیش نویس را نهایی و بحث در مورد مفاد آنرا آغاز نماییم. امیدوارم بتوانیم نسخه نهایی اساسنامه را تا پایان هفته آماده نماییم. برای دریافت این نسخه اینجا کلیک کنید. جهت بحث و تبادل نظر باید در لیست‌ پستی ILUG عضو شوید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ چهارشنبه، ۰۶ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: آیا اکنون نوبت استفاده از لینوکس است؟
920 بار مطالعه شده است
 
 
اخبار

بسیاری از کاربران تجاری که مجموعه ابزارهای کاربردی و بحرانی خود را تحت لینوکس اجرا کرده‌اند بطور فزاینده‌ای راحت‌تر هستند. و دیگران اینقدر راحت و مطمئن نیستند!
بنا بر گزارش eMarketer گرایش به لینوکس و استفاده از آن در طی سالهای اخیر جایگاه آن را به یک جایگاه بالا رسانده است. مطالعات گسترده نشان می دهد که ۴۵ تا ۷۰ درصد فعالیت‌های تجاری با ظرفیت‌های مختلف بر روی لینوکس نوسعه پیدا کرده است.
متن کامل خبر را از این آدرس بخوانید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ چهارشنبه، ۰۶ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: پیش‌نویس اساسنامه LUGIR نسخه 0.0.4 منتشر شد‌
729 بار مطالعه شده است
 
 
LUGIR.org

نسخه 0.0.4 پیش‌نویس آماده شده است. نظرات دریافت شده از طرف دوستان در این نسخه اعمال شده است. لطفا این نسخه را مطالعه نموده و نظرات و تغییرات مد نظر خود را طبق روال اضافه نمایید تا بتوانیم زودتر پیش نویس را نهایی و بحث در مورد مفاد آنرا آغاز نماییم. امیدوارم بتوانیم نسخه نهایی اساسنامه را تا پایان هفته آماده نماییم. برای دریافت این نسخه اینجا کلیک کنید. جهت بحث و تبادل نظر باید در لیست‌ پستی ILUG عضو شوید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ سه شنبه، ۰۵ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: هدف فایرفاکس : ۱۰ درصد کاربران اینترنت
760 بار مطالعه شده است
 
 
Firefox

بنیاد موزیلا انتظار دارد که سال آینده ۱۰ درصد کاربران اینترنت از فایرفاکس برای مرور کردن صفحات اینترنت استفاده کنند. شاید جنگ مرورگرها بار دیگر آغاز شده است. روز جمعه Bart Decrem مسئول بازاریابی بنیاد موزیلا به ZDNet UK اعلام کرد که انتظار دارد سهم فایرفاکس از بازار مرورگرها تا پایان سال ۲۰۰۵ به ۱۰ درصد افزایش پیدا کند. وی افزود: "من فکر می‌کنم تا پایان سال آینده سهم ما به ۱۰ درصد از مرورگرها خواهد رسید. اکنون سهم ما ۱۰ درصد نیست اما ما حرکت خوبی داریم."
ادامه‌ی خبر

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ سه شنبه، ۰۵ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: پیش‌نویس اساسنامه LUGIR نسخه 0.0.3 منتشر شد
708 بار مطالعه شده است
 
 
LUGIR.org

نسخه 0.0.3 پیش‌نویس آماده شده است. نظرات دریافت شده از طرف دوستان در این نسخه اعمال شده است. لطفا این نسخه را مطالعه نموده و نظرات و تغییرات مد نظر خود را طبق روال اضافه نمایید تا بتوانیم زودتر پیش نویس را نهایی و بحث در مورد مفاد آنرا آغاز نماییم. امیدوارم بتوانیم نسخه نهایی اساسنامه را تا پایان هفته آماده نماییم. برای دریافت این نسخه اینجا کلیک کنید. جهت بحث و تبادل نظر باید در لیست‌ پستی ILUG عضو شوید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ دوشنبه، ۰۴ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: پیش‌نویس اساسنامه نسخه 0.0.2 منتشر شد
747 بار مطالعه شده است
 
 
LUGIR.org

نسخه 0.0.2 پیش‌نویس آماده شده است. نظرات دریافت شده از طرف دوستان در این نسخه اعمال شده است. لطفا این نسخه را مطالعه نموده و نظرات و تغییرات مد نظر خود را طبق روال اضافه نمایید تا بتوانیم زودتر پیش نویس را نهایی و بحث در مورد مفاد آنرا آغاز نماییم. امیدوارم بتوانیم نسخه نهایی اساسنامه را تا پایان هفته آماده نماییم. برای دریافت این نسخه اینجا کلیک کنید. جهت بحث و تبادل نظر باید در لیست‌ پستی ILUG عضو شوید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ یكشنبه، ۰۳ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: پیش‌نویس اساسنامه LUGIR نسخه 0.0.1 منتشر شد
740 بار مطالعه شده است
 
 
LUGIR.org

نخستین پیش‌نویس اساسنامه LUGIR در لیست پستی ILUG منتشر شد. ضمنا آخرین نسخه این اساسنامه را می‌توانید از این آدرس دریافت و نظرات خود را طبق تذکرات داده شده در آن قید نموده و به آدرس ذکر شده در آن ارسال نمایید. لازم به ذکر است که هر ۱۲ ساعت یکبار نسخه جدیدی از پیش‌نویس با جمع‌آوری و اعمال نظرات دریافتی منتشز خواهد شد تا پیش‌نویس کامل شده و به مرحله تصویب نهایی برسد.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ یكشنبه، ۰۳ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: افتتاح اولیه سایت LUGIR.ORG
788 بار مطالعه شده است
 
 
LUGIR.org

به اطلاع می‌رسانیم که افتتاح اولیه سایت LUGIR.ORG به انجام رسیده و اکنون کاربران می‌توانند در لیست پستی این سایت جهت اقدامات بعدی، عضو شوند. اساسنامه گروه کاربران لینوکس ایران نیز در دست تهیه است که بزودی پیش‌نویس آن در لیست پستی ILUG جهت تصویب عمومی پست خواهد شد. جهت کسب اطلاعات عضویت می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید. برنامه‌های آتی سایت نیز بزودی پس از بحث در لیست پستی اعلام خواهد شد. صفحه خانگی سایت را نیز اینجا ببینید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ شنبه، ۰۲ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


<   1112122232425262728293031   >

امکانات

اطلاعات

ارتباطات

پروژه‌ها

ورود اعضا
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید


The rest of this site is Copyright © 2004 2005 2006 2007 2008 GNUIran.org
Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License,
Version 1.2 or any later version published by Free Software Foundation; A copy of the licence is available at www.gnu.org/copyleft/fdl.html

تمام مطالب این سایت تحت مجوز GNU/FDL نسخه ی ۱.۲ یا هر نسخه ی جدیدی که از سوی بنیاد نرم افزار آزاد منتشر شود قرار دارد شما برای کپی استفاده و/یا تغییر مستندات آزاد هستید.
می توانید یک نسخه از این مجوز را از اینجا تهیه کنید.


GIO Forums RSS   GIO News RSS   GIO Gallery RSS   Licensed under GNU/FDL  Use TW-CMS  Run on Debian GNU/Linux