Click Here to Go HomePage https://addons.mozilla.org/firefox/3667/
مهمان   به  GNUIran.org  خوش آمدید چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ 
نکته ها و ترفند ها

برای باز کردن CD درایو :

eject /dev/cdrom

برای بستن CD درایو :

eject -t /dev/cdrom

--

جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته
جستجو در انجمن‌ها

پلاگین فایرفاکس

وضعیت کاربران سایت
مدیر
هیچیک از مدیران حاضر نیست
مدیر افتخاری
هیچ مدیر کمکی حاضر
ناظران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:1040
جدیدترین:جدیدترین:
RezaJafary
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:1
مجموع:مجموع:1
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

موضوع: Evolution

آیتم‌های جدیدی که با این موضوع ارسال شده‌اند به قرار زیر هستند.
 
نرم افزار: نسخه‌ی جدید Evolution-Rss منتشر شد
1330 بار مطالعه شده است
 
 
Evolution

نسخه‌ی جدیدی از برنامه‌‌ی evolution-rss منتشر شد. این برنامه پلاگینی برای برنامه‌ی مدیریت ارتباطات Evolution طراحی شده است. پس از نصب evolution-rss می‌توانید RSS های خود را از طریق برنامه‌ی Evolution پیگیری و به روز رسانی کنید. در نسخه‌ی جدید پشتیبانی از پیام‌های خطای شبکه، امکان صرف نظر (cancel) در زمان مطالعه‌ی Feedهای RSS و قابلیت تشخیص نوع RSSها اضافه شده است. برای دیدن تصویری از این برنامه می‌توانید اینجا کلیک کنید. برای دریافت برنامه نیز می‌توانید سورس کد این برنامه را از اینجا دریافت کنید. (حجم سورس کد ۳۷۰ کیلوبایت است) این برنامه به صورت آزاد، تحت مجوز GNU/GPL منتشر شده است.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ شنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: نسخه‌ی جدید Evolution
889 بار مطالعه شده است
 
 
Evolution

نسخه‌ی جدیدی از برنامه‌ی Evolution با نسخه‌ی 2.8.3 منتشر شد. برنامه‌ی Evolution یک برنامه‌ی Mail Client با قابلیت‌هایی مانند تقویم (Calander)، مدیریت قرارها، مدیریت کارها (To-Do Works)، مدیریت آدرس‌ها و تلفن‌ها ( Contact Information) و قابلیت کار با NewsServer ih ld fhan. برنامه‌ی Evolution برای میزکار GNOME نوشته شده است و به صورت پیش فرض در بسیاری از توزیع‌های بر پایه‌ی GNOME از این برنامه استفاده می‌شود. این برنامه نسبت به برنامه‌های دیگر مانند Balsa یا Thunderbird در حقیقت مزیتی به نام PIM یا Personal Information Manager را دارد. قابلیت کار به صورت موازی با پیام رسان‌های فوری از طریق برنامه‌ی Gaim، دریافت اطلاعات از Planner و همکاری با OpenOffice.org این برنامه را به برنامه‌ای Enterprise برای مدیریت نامه‌های الکترونیکی و کارهای روزانه تبدیل می‌کند. نیز پشتیبانی از Microsoft Exchange و Groupware و قابلیت Import یا وارد کردن ایمیل‌ها و آدرس‌ها از برنامه‌های ایمیل دیگر این برنامه را گزینه‌ای مناسب برای کسانی می کند که مایل به مهاجرت از ویندوز به لینوکس هستند و هنوز از سرورهای ویندوزی استفاده می‌کنند. اگر از منشی‌های شخصی دیجیتالی مانند Palm استفاده می‌کنید، می‌توانید از طرریق یک کابل رابط یا Bluetooth نامه‌ها، قرارهای ملاقات و نیز کارهای در حال اجرای خود را در کامپیوتر و دستگاه Palm خود همسان کنید. پشتیبانی از زبان فارسی و خط عربی از جمله مزایای این برنامه برای کاربران ایرانی است.
در صورتی که می‌خواهید این برنامه را بیشتر بشناسید می‌توانید به صفحه‌ی رسمی آن در اینجا کلیک کنید. همچنین برای دیدن صفحه‌ی قابلیت‌های برنامه می‌توانید اینجا کلیک کنید، دقت کنید که این صفحه فقط تیتر قابلیت‌هاست و برای آشنایی کامل با هر قابلیت می‌توانید به صفحه‌ی مستندات و راهنماها مراجعه کنید. برای دیدن تصاویر برنامه نیز اینجا کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۱۳ بهمن ۱۳۸۵
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: Evolution نسخه‌ی 2.6.0
1300 بار مطالعه شده است
 
 
Evolution

نسخه‌ی جدیدی از Evolution منتشر شد،این نسخه که ۲.۶.۰ است جدیدترین نسخه‌ی پایدار برنامه‌ی Evolution است. Evolution برنامه‌ای برای مدیریت قرارها، برنامه ریزی‌های شخصی و کنترل و مدیریت نامه‌های الکترونیکی است. این برنامه با امکانات بسیار زیاد خود یک برنامه‌ی مناسب در سطح تجاری یا Enterprise است و بسیاری از کاربران لینوکس از این برنامه به عنوان برنامه‌ی Mail Client یا برنامه‌ی مدیریت ایمیل استفاده می‌کنند. در این نسخه قابلیت Memo Component اضافه شده است و دیدی جدیدتر نصبت به Eventها، Taskها و Meeting Editor ایجاد شده است.یک سررسید کامل ایجاد شده است، از CalDAV و مدیریت از طریق شبکه پشتیبانی می‌شود، پشتیبانی از GroupWise بهبود بیشتری یافته، در قسمت لیست ملاقات‌ها و تماس‌ها نیز پشتیبانی از LDAP افزوده شده است، تعداد زیادی باگ نیز برظرف شده است که باعث می‌شود برنامه هرچه بهتر کار کند.برای دریافت و یا اطلاع از تمام امکانات این برنامه می‌توانید به سایت رسمی آن در اینجا مراجعه کنید. برای کاربری هر چه بهتر و آشنایی بیشتر با برنامه نیز خواندن مستندات آن در ویکی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ چهارشنبه، ۲۴ اسفند ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
۹ ترفند برای فیلتر نامه‌ها
854 بار مطالعه شده است
 
 
Evolution

سایت NewsForge در مقاله‌ای برای کاربران تازه کار برنامه‌ی مدیریت پست الکترونیک Novell Evolution نه (۹) روش برای فیلتر کردن نامه‌ها آموزش داده. با استفاده از این روش‌ها می‌توانید به سادگی نامه‌های خود را در برنامه‌ی Evolution کنترل کنید.برنامه‌ی Novell Evolution یک برنامه‌ی کامل برای مدیریت نامه‌های الکترونیکی و گروه‌های خبری است که برای محیط Gnome تهیه شده و از GTK برای انجام اموراتش استفاده می‌کند. یکی از ویژگی‌های این برنامه قدرت مناسب آن در تعریف فیلترهای مختلف برای طبقه بندی و مرتب کردن نامه‌های الکترونیکی است. NewsForge نیز در مقاله‌ای چند روش برای استفاده‌ی بهتر از این فیلترها را آموزش داده است. برای مطالعه‌ی این مقاله کلیک کنید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ پنجشنبه، ۲۷ اسفند ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: Evolution 2.1.0
860 بار مطالعه شده است
 
 
Evolution

 تیم Evolution  انتشار نسخه ی ۲.۱.۰ این برنامه را اعلام کرد. این نسخه کاندید است برای استفاده در GNOME 2.9.1. برای به روز رسانی اگر نسخه ی 1.4 این برنامه را دارید وقت آن رسیده که این برنامه را به روز کنید. اما اگر از نسخه ی 2.0 استفاده می کنید از آن جایی که انتشار جدید نسخه ی ناپایدار است بهتر است نسخه ی 2.0 را به روز نکنید و از نسخه ی پایدار 2.0 استفاده کنید. محل اصلی این خبر لینک های دانلود را که بر روی سایت رسمی gnome آورده است.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ چهارشنبه، ۱۳ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


امکانات

اطلاعات

ارتباطات

پروژه‌ها

ورود اعضا
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید


The rest of this site is Copyright © 2004 2005 2006 2007 2008 GNUIran.org
Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License,
Version 1.2 or any later version published by Free Software Foundation; A copy of the licence is available at www.gnu.org/copyleft/fdl.html

تمام مطالب این سایت تحت مجوز GNU/FDL نسخه ی ۱.۲ یا هر نسخه ی جدیدی که از سوی بنیاد نرم افزار آزاد منتشر شود قرار دارد شما برای کپی استفاده و/یا تغییر مستندات آزاد هستید.
می توانید یک نسخه از این مجوز را از اینجا تهیه کنید.


GIO Forums RSS   GIO News RSS   GIO Gallery RSS   Licensed under GNU/FDL  Use TW-CMS  Run on Debian GNU/Linux