Click Here to Go HomePage http://www.lugir.org
مهمان   به  GNUIran.org  خوش آمدید شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ 
نکته ها و ترفند ها

دانسته هایتان را با دیگران تقسیم کنید!


اگر شما نکته ٬ ترفند ٬ غلط مصطلح یا کتاب مناسبی سراغ دارید که فکر می کنید بتوان در بخش "نکته ها و ترفند ها" گذاشته شود ٬ می توانید برای مدیران سایت ارسال کنید. در صورتی که مورد پسند قرار گیرد با نام شما در این بلاک (قسمت) نوشته خواهد شد.

--

جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته
جستجو در انجمن‌ها

پلاگین فایرفاکس

وضعیت کاربران سایت
مدیر
هیچیک از مدیران حاضر نیست
مدیر افتخاری
هیچ مدیر کمکی حاضر
ناظران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:1040
جدیدترین:جدیدترین:
RezaJafary
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:1
مجموع:مجموع:1
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

موضوع: GTK

آیتم‌های جدیدی که با این موضوع ارسال شده‌اند به قرار زیر هستند.
 
خبرها: سایت اموزش کتابخانه گرافیکی GTK با ادرس GTK.ir افتتاح شد
2856 بار مطالعه شده است
 
 
GTK

سایت آموزش برنامه نویسی با کتابخانه گرافیکی GTK در آدرس GTK.ir افتتاح شد . در این سایت به معرفی این کتابخانه و نحوه استفاده از این کتابخانه‌ها در برنامه نویسی با زبان های C و ++C پرداخته شده. روند آموزش در سایت به شکل گام به گام همراه با تصاویر و نمونه‌های فراوان است. زبان اصلی سایت فارسی است و در حال حاضر حدود ۱۰ مقاله جهت آشنایی با GTK نوشته و در اختیار کاربران قرار داده شده است. علاوه بر این در قسمت دانلودهای سایت می‌توانید پاسخ تمریناتی را که در قسمت آموزش (مقالات) سایت مطرح شده بودند را دریافت نمایید. برای مطالعه‌ی مقالات و دریافت اطلاعات بیشتر درباره‌ی این سایت به صفحه اصلی آن در اینجا مراجعه کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ شنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۸۶
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: بزرگان دنیای موبایل پیش به سوی +GTK
962 بار مطالعه شده است
 
 
GTK

موتورولا، NEC، پاناسونیک، سامسونگ، Vodafone و NTT DoCoMo ژاپن به تازگی با اعلام یک آگهی، خبر از انتشار The LiMo Alliance دادند. این گروه هدف خود را از امضای این پیمان همکاری تهیه‌ی یک پلتفورم مشترک لینوکسی برای گوشی‌های موبایل اعلام نمودند. در حال حاضر هنوز اطلاعات دقیقی از شرایط همکاری و اهداف جطئی پروژه‌ها در دسترس نیست، اما طبق اظهارات همین گروه پایه و اساس ظاهر گرافیکی +GTK خواهد بود. این ممکن است به دلیلی استفاده‌ی موفق نوکیا از Maemo در گوشی‌های خود باشد و یا OpenMoko که هر دو از +GTK در حال حاضر در گوشی‌های موبایل استفاده می‌کنند. برای دریافت اطلاعات کامل درباره‌ی این پیمان اتحاد می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. اغلب اطلاعت به صورت دسته بندی شده و بسیار منظم هستند و البته قابل دریافت از طریق PDFها.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ دوشنبه، ۰۹ بهمن ۱۳۸۵
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: +GTK نسخه 2.8.11
976 بار مطالعه شده است
 
 
GTK

نسخه‌ی جدید +GTK منتشر شد. +GTK یک ابزار برای ایجاد رابط‌های گرافیکی است که به صورت کتابخانه‌ها قابل دسترسی است و برای سیستم عامل‌های مختلفی موجود است.در نسخه‌ی جدید بهبودهایی در قسمت مدیریت حافظه و ترجمه‌ها و مستندات صورت گرفته و تعداد بسیاری Bugfix نیز انجام شده. برای اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی اصلی مراجعه کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ یكشنبه، ۰۹ بهمن ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: زبان اسپانیایی برای PyGTK Tutorials
888 بار مطالعه شده است
 
 
GTK

‪‫ PyGTK یک رابط برای کتابخانه‌های +GTK است که برای استفاده در برنامه‌های Python طراحی شده است. درواقع از طریق این برنامه به راحتی می‌توانید برنامه‌های کاملا گرافیکی برای محیط GNOME و سایر برنامه‌های این محیط بنویسید. پیتون خود یک زبان برنامه نویسی شیءگرا است با گرامر یا Syntax‌ ای بسیار ساده و راحت . +GTK نیز تعدادی از ابزاهای مورد نیاز برای طرلحی محیط‌های رابط گرافیکی یا GUI را در اختیارتان قرار می‌دهد که در سیستم‌های POSIX اجرا می‌شود.برنامه‌ی PyGTK نیز مانند +GTK آزاد و با مجوز GNU /LGPL است.
‏‪‫PyGTK Tutorial نیز مجموعه مستندات مربوط به آموزش است ، البته این را از نام این بسته نیز می‌توان دریافت ، این بسته که علاوه بر +GTK نسخه‌‌های سری ۱ نوشته شده برای +GTK نسخه‌های سری ۲ نیز نوشته شده است و به صورت بسته‌های فشرده شده‌ی Tarball و PDF قابل دریافت هستند. این راهنمای کامل علاوه بر انگلیسی به زبان مالزیایی و نیز اسپانیایی موجود و قابل دریافت است. در حقیقت PyGTK Tutorial به شما آموزش می‌دهد که چگونه به سادگی برای Linux و BSD* نیز Mac OSX و MS Windows برنامه‌های گرافیکی بنویسید. این آموزش‌ها از مبتدی تا پیشرفته را شامل می‌شوند.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۰۹ بهمن ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


امکانات

اطلاعات

ارتباطات

پروژه‌ها

ورود اعضا
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید


The rest of this site is Copyright © 2004 2005 2006 2007 2008 GNUIran.org
Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License,
Version 1.2 or any later version published by Free Software Foundation; A copy of the licence is available at www.gnu.org/copyleft/fdl.html

تمام مطالب این سایت تحت مجوز GNU/FDL نسخه ی ۱.۲ یا هر نسخه ی جدیدی که از سوی بنیاد نرم افزار آزاد منتشر شود قرار دارد شما برای کپی استفاده و/یا تغییر مستندات آزاد هستید.
می توانید یک نسخه از این مجوز را از اینجا تهیه کنید.


GIO Forums RSS   GIO News RSS   GIO Gallery RSS   Licensed under GNU/FDL  Use TW-CMS  Run on Debian GNU/Linux