Click Here to Go HomePage index.php
مهمان   به  GNUIran.org  خوش آمدید پنجشنبه، ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ 
نکته ها و ترفند ها

اطلاعات عمومی

آیا شنیده بودید که موزیلا یک سوئیت است؟ این بدان معناست که مجموعه ای از کارها را توسط برنامه های درون خود انجام می دهد مانند ارسال نامه ی الکترونیکی یا تغییر صفحات وب یا جستجو در صفحات اینتر نت و کار با سرویس چت IRC که از آن جایی که این نرم افزار تمام این کارها را یک جا انجام می دهد به آن یک سوئیت می گویند مانند سوئیت OpenOffice که چند کاره است!!!

--

جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته
جستجو در انجمن‌ها

پلاگین فایرفاکس

وضعیت کاربران سایت
مدیر
هیچیک از مدیران حاضر نیست
مدیر افتخاری
هیچ مدیر کمکی حاضر
ناظران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:1040
جدیدترین:جدیدترین:
RezaJafary
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:1
مجموع:مجموع:1
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

موضوع: Thunderbird

آیتم‌های جدیدی که با این موضوع ارسال شده‌اند به قرار زیر هستند.
 
انتشار جدید: نسخه 2.0.0.6 تاندربرد منتشر شد
1657 بار مطالعه شده است
 
 
Thunderbird

به روز رسانی جدیدی برای نسخه‌ی 2.0 برنامه Thunderbird منتشر شد. این به روز رسانی شامل رفع دو مشکل امنیتی در Thunderbird است. برای اطلاع از مشکلات رفع شده در این نسخه می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. برای مشاهده‌ی یادداشت‌های انتشار این نسخه نیز می‌توانید اینجا کلیک کنید. برای دریافت این نسخه می‌توانید از صفحه‌ی دریافت در این آدرس اقدام کنید. نحوه‌ی به روز رسانی و یا نصب نسخه‌ی جدید در صفحه‌ی یادداشت‌های انتشار ذکر شده است. علاوه بر این مشکلات معمول که در زمان نصب رخ می‌دهند در اینجا نوشته شده‌اند.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۱۲ مرداد ۱۳۸۶
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
یک بررسی: نگاهی به تاندربرد نسخه‌ی ۲
822 بار مطالعه شده است
 
 
Thunderbird

پس از ماه‌ها توسعه و کار برروی برنامه‌ی Thunderbird بالاخره بنیاد موزیلا یا Mozilla Foundation اولین بتای نسخه‌ی ۲ آن را هفته‌ی گذشته منتشر کرد. Joe Zonker از نویسندگان Linux.com نیز در مقاله‌ای در سایت Linux.com به بررسی این برنامه پرداخته است. اگر تا کنون نام Thunderbird را نشنیده‌اید لازم به ذکر است که این برنامه یک Email-Client یا برنامه‌ی دریافت و ارسال و مدیریت نامه‌های الکترونیکی برای لینوکس است که به صورت اوپن سورس در حال توسعه می‌باشد و می‌توانید نسخه‌های آن را برای لینوکس یا ویندوز دریافت نمایید. در نسخه‌ی جدید امکاناتی برای نشانه گذاری یا Tagging و نیز پشتیبانی بسیار بهتر برای اضافات یا Extentionها فراهم شده است. پیدا کردن هرزنامه‌ها یا Spamها کامل‌تر شده و Alert یا اعلام برای نامه‌های جدید با روش‌های مختلفی قابل اجراست. در صورتی که مایل به خواندن این بررسی هستید می‌توانید اینجا کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Navid  در تاریخ جمعه، ۰۱ دی ۱۳۸۵
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: تاندربرد ۱.۵
797 بار مطالعه شده است
 
 
Thunderbird

نسخه‌ی ۱.۵ برنامه‌ی Thunderbitd منتشر شد. تاندربرد یک برنامه‌ی مدیریت ایمیل است که امکان خواندن RSS ها و کار با گروه‌های خبری یا News Groupها را نیز دارد. این برنامه از POP،IMAP ، SMTP و پروتوکل‌های امنیتی مانند SSL و TLS به خوبی پشتیبانی می‌کند، امکان فیلتر کردن ، نوشتن نامه‌های HTML و استفاده از extensions برای توسعه‌ی امکانات برنامه از مضایای تاندربرد است. تاندربرد نیز مانند سایر محصولات بنیاد موزیلا بر اساس Gecko است و از فارسی به خوبی پشتیبانی می‌کند. برای دریافت و یا به روز رسانی تاندربرد به صفحه‌ی اصلی آن در اینجا مراجعه کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۲۳ دی ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
خبرها: تاندربردنسخه‌ی یک ۲ میلیون بار دانلود شد!
1199 بار مطالعه شده است
 
 
Thunderbird

طبق خبر Mozilla zine برنامه‌ی قدرتمند مدیریت پست الکترونیک بنیاد مزیلا یعنی تاندربرد دقیقا ۲ میلیون دفعه دانلود شد. سال ۲۰۰۵ برای این برنامه که علاوه بر مدیریت ایمیل‌ها به مدیریت گروه‌های خبری و RSS نیز می‌پردازد سالی پربار و خوش یمن تلقی می‌شود. برای دیدن خبر کلیک کنید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ شنبه، ۲۶ دی ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
یک بررسی: نظر eweekدرباره‌ی تاندربرد
863 بار مطالعه شده است
 
 
Thunderbird

eweek نظرش را درباره‌ی تاندربرد می‌گوید : برنامه ی پست الکترونیک موزیلا بسیاری از آنچه را که یک کاربر حرفه‌ای نیاز دارد فراهم می‌کند و نیز از لحاظ امنیتی بسیار بهتر از Outlook عمل می‌کند اما با این حال تمام آنچه را که یک فرد در زمینه‌ی کار سازمانی نیاز دارد را فراهم نمی‌کند.
من برنامه‌ی ایمیل بنیاد موزیلا یعنی تاندربرد را بسیار دوست دارم .
من این برنامه را واقعا دوست دارم . برروی ویندوز XP خودم از تاندربرد استفاده می‌کنم. بررویکامپیوتر Mac دخترم نیز نصب کرده‌ام و این برنامه را با Outlook Experss برروی ویندوز ۲۰۰۰ همسرم نیز جایگزین کرده‌ام.
بخشی از مقاله‌ی چاپ شده در eweek را مطالعه کردید ، برای مطالعه‌ی کامل می‌توانید کلــیـک کنید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ چهارشنبه، ۲۳ دی ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: انتشار نهایی نسخه‌ی ۱.۰ تاندربرد
1187 بار مطالعه شده است
 
 
Thunderbird

پس از انتشار موفقت‌آمیز مرورگر محبوب فایرفاکس اکنون نسخه نهایی 1.0 نرم‌افزار ایمیل تاندربرد نیز منتشر شد. تاندریرد نسل جدید نرم‌افزار ایمیل شرکت موزیلا می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی خانگی آن بروید. برای دانلود نسخه‌ی انگلیسی و تحت سیستم‌عامل لینوکس نیز اینجا کلیک کنید.
آگهی انتشار آن را در این صفحه از سایت موزیلا می‌توانید بخوانید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Abbas  در تاریخ چهارشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: Thunderbird 0.9
909 بار مطالعه شده است
 
 
Thunderbird

 نسخه ی جدیدی از برنامه ی ایمیل Thunderbird سریع تر و ایمن تر از همیشه حالا در دسترس است. Thunderbird یک برنامه ی کامل برای کاربا ایمیل ،‌خواندن RSS و گروه های خبریست. تاندربرد مانند فایر فاکس نسل نوین برنامه های موزیلاست که به صورت تکی یا Standalone منتشر می شود و مانند موزیلا به سورت سوئیت ارائه نمی شود. این برنامه با فارسی سازگاری مناسبی دارد و نیز برای استفاده به عنوان یک برنامه ی ایمیل اصلی می تواند گزینه ی خوبی باشد ، ‌به خصوص با وجودextention  ها می توان قابلیت های دیگری همچون تقویم را نیز به آن اضافه کرد. این برنامه تحت مجوزهای موزیلا منتشر می شود و یک برنامه ی بازمتن است .برای دییدن تغییرات نسخه ی جدید کلیک کنید. اگر مایل به دریافت این نسخه هستید باید به سرور FTP مراجعه کنید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۱۵ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


امکانات

اطلاعات

ارتباطات

پروژه‌ها

ورود اعضا
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید


The rest of this site is Copyright © 2004 2005 2006 2007 2008 GNUIran.org
Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License,
Version 1.2 or any later version published by Free Software Foundation; A copy of the licence is available at www.gnu.org/copyleft/fdl.html

تمام مطالب این سایت تحت مجوز GNU/FDL نسخه ی ۱.۲ یا هر نسخه ی جدیدی که از سوی بنیاد نرم افزار آزاد منتشر شود قرار دارد شما برای کپی استفاده و/یا تغییر مستندات آزاد هستید.
می توانید یک نسخه از این مجوز را از اینجا تهیه کنید.


GIO Forums RSS   GIO News RSS   GIO Gallery RSS   Licensed under GNU/FDL  Use TW-CMS  Run on Debian GNU/Linux