Click Here to Go HomePage http://www.lugir.org
مهمان   به  GNUIran.org  خوش آمدید دوشنبه، ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ 
نکته ها و ترفند ها

اطلاعات عمومی

آیا می دانید K3B از کجا آمده؟ به گفته ی نویسنده ی این برنامه سه تا B مخفف Burn Baby Burn می باشد و K به دلیل استفاده ی این برنامه در محیط KDE است!

--

جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته
جستجو در انجمن‌ها

پلاگین فایرفاکس

وضعیت کاربران سایت
مدیر
هیچیک از مدیران حاضر نیست
مدیر افتخاری
هیچ مدیر کمکی حاضر
ناظران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:1040
جدیدترین:جدیدترین:
RezaJafary
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:1
مجموع:مجموع:1
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

غلط های مصطلحغلط‌های مصطلح به عنوان بخشی از سایت گنو ایران.ارگ  در بلاکی با نام "نکته‌ها و ترفند‌ها" مورد بررسی قرار می‌گیرند. غلط‌های مصطلح همان طور که از نام آن‌ها بر می‌آید اشتباهاتی هستند که در زبان ما وارد شده و ما هر روز از آنها به اشتباه استفاده می‌کنیم. وسعت این کلمات بسیار است و هر صنف و هر بخش غلط‌های مصطلح مربوط به خود را دارد. ما در این سایت سعی کرده ایم غلط‌های مصطلح مربوط به علم کامپیوتر بخصوص سیستم عامل لینوکس که هر روز با آنها سر و کار داریم را مشخص نموده و صحیح آنها را معرفی کنیم. البته به دلیل وسعت کلمات کامپیوتر ٬ ما این کار را محدود به تلفظ‌های غلط مصطلح در جامعه کرده ایم تا لااقل کاربران ایرانی نیز با تلفظ درست کلمات کامپیوتر به خصوص لینوکس آشنا شوند.

شایان ذکر است در صورتی که شما نسبت به تلفظ‌ها اعتراضی داشته باشید می‌توانید براحتی در بخش انجمن‌های سایت مطرح بفرمایید که در صورت اصلاح با نام شما درج خواهد شد. همچنین اگر کلمه‌ها و واژه‌های دیگری را نیز می‌شناسید که اشتباه تلفظ می‌شوند ٬ باز هم می‌توانید با ما در میان بگذارید تا با ذکر نام شما به لیست اضافه شوند. از این طریق می‌توانیم لیستی از واژه‌ها و اصطلاح‌ها را به همراه تلفظ‌های صحیح آنها جمع آوری کنیم.همواره شاد و موفق باشید.

امکانات

اطلاعات

ارتباطات

پروژه‌ها

ورود اعضا
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید


The rest of this site is Copyright © 2004 2005 2006 2007 2008 GNUIran.org
Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License,
Version 1.2 or any later version published by Free Software Foundation; A copy of the licence is available at www.gnu.org/copyleft/fdl.html

تمام مطالب این سایت تحت مجوز GNU/FDL نسخه ی ۱.۲ یا هر نسخه ی جدیدی که از سوی بنیاد نرم افزار آزاد منتشر شود قرار دارد شما برای کپی استفاده و/یا تغییر مستندات آزاد هستید.
می توانید یک نسخه از این مجوز را از اینجا تهیه کنید.


GIO Forums RSS   GIO News RSS   GIO Gallery RSS   Licensed under GNU/FDL  Use TW-CMS  Run on Debian GNU/Linux