Click Here to Go HomePage https://addons.mozilla.org/firefox/3667/
مهمان   به  GNUIran.org  خوش آمدید دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ 
نکته ها و ترفند ها

برای نصب یک بسته ی RPM در خط فرمان و با مجوز ریشه :
#rpm -Uvh  package-x.y.z-t.i386.rpm

--

جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته
جستجو در انجمن‌ها

پلاگین فایرفاکس

وضعیت کاربران سایت
مدیر
هیچیک از مدیران حاضر نیست
مدیر افتخاری
هیچ مدیر کمکی حاضر
ناظران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:1040
جدیدترین:جدیدترین:
RezaJafary
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:1
مجموع:مجموع:1
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

موضوع: GNOME Applications

آیتم‌های جدیدی که با این موضوع ارسال شده‌اند به قرار زیر هستند.

<   123456789   >

 
نرم افزار: HardInfo نسخه‌ی 0.4
942 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

برنامه‌ی HardInfo یک برنامه‌ی ساده برای محک زدن یا بنچمارک کردن سیستم است. این برنامه‌ی ۱۶۰کیلوبایتی که برای +GTK نوشته شده ست دارای مجوز آزاد GNU/GPL است، برای دریافت و یا اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت اصلی در این آدرس مراجعه کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ یكشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: Gparted نسخه‌ی 0.2.1
912 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

نسخه‌ی جدیدی از برنامه‌ی Gparted منتشر شد، این برنامه یک برنامه‌ی پارتیشن‌بندی در لینوکس است که از Parted و نیز کتابخانه‌های +GTK استفاده می‌کنید. برای نصب نسخه‌ی جدید به libparted نسخه‌ی 1.6.25 ویا بالاتر نیاز دارید. در این نسخه امکانات جدیدی نیز اضافه شده است، از جمله پشتیبانی از آرگومان‌های خط فرمان و یا اضافه شدن زیرمنوی "Devices" ، قدرت فعال و غیر فعال کردن Swap از طریق برنامه و نیز قابلیت مشاهده‌ی محل سوار شدن سیستم فایل‌ها برروی درختچه‌ی فایل سیستم. ترجمه‌های کانادایی، ترکی، هلندی و چند ترجمه‌ی دیگر نیز به این نسخه افزوده شده ست. تعدادی BugFix نیز در این نسخه شده است. برای اطلاع از قابلیت‌های این برنامه اینجا کلیک کنید. برای دانلود این نسخه که ۳۹۲ کیلوبایت حجم دارد اینجا کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۲۸ بهمن ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: Momotone-viz نسخه‌ی 0.13
917 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

برنامه‌ی Monotone یک برنامه‌ی کنترل ورژن یا Version Control System است که به صورت آزاد منتشر شده است. برنامه‌ی monotone-viz نیز یک برنامه‌ی ویزوالیزاسیون برای monotone است که با استفاده از کتابخانه‌های +GTK نوشته شده است. در صورتی که از monotone استفاده می‌کنید Monotone-viz می‌تواند بسیار کارا و راهگشا باشد. برای نصب این برنامه علاوه بر +GTK نسخه‌ی 2.4x و یا بالاتر به OCaml نیز نیاز دارید و برای نمایش خروجی‌ها به بسته‌ی graphviz نیز نیاز پیدا خواهید کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر و نیز دریافت برنامه به صفحه‌ی اصلی مراجعه کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ چهارشنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: gimmage نسخه‌ی 0.1.7
820 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

نسخه‌ی جدیدی از برنامه‌ی gimmage منتشر شد، برنامه‌ی gimmage یک برنامه‌ی سبک اما کامل برای دیدن تصاویر است که قابلیت‌های بسیاری نیز در خط فرمان دارد. این برنامه یک برنامه‌ی GTKای بوده و هدفش به حداقل رساندن استفاده از صفحه کلید برای دیدن تعداد زیادی تصاویر است. شما می‌توانید دایرکتوری‌ها و فایل‌های بسیاری را به سادگی از طریق دستوری در خط فرمان به خوبی کنترل کنید و از طرفی رابط بسیار ساده و کارای برنامه به شما کمک می‌کند تا بدون درگیر شدن با تنظیمات بسیار به سادگی به دیدن تصاویر و آلبوم‌های عکستان بپردازید. حجم سورس کد این برنامه تنها ۲۶ کیلوبایت و حجم پکیج اوبونتوی این برنامه ۶۵ کیلوبایت است. صفحه‌ی اصلی در اینجا و تصویری از این برنامه نیز در اینجاست.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ چهارشنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: timetaker نسخه‌ی 0.99.1
791 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

برای انجام کارهای خود زمان بسیاری تلف می‌کنید؟! نیاز به کسی دارید تا گذر زمان را به شما یادآوری کند؟! یکی از روش‌های بسیار خوب مدریت در انجام کارها فرض کردن زمانی خاص برای انجام آن کار است، اگر از میزکار GNOME استفاده می‌کنید و یا کتابخانه‌های GTK را نصب کرده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم برنامه‌ی Timetaker را نصب و از آن برای مدیریت زمان کمک بگیرید. برنامه کارها و پروژه‌های شما را لیست کرده و مقدار زمان سپری شده برای هر کدام را ثبت می‌کند. حجم فوق‌العاده کم یعنی ۶۸ کیلوبایت نیز یکی از مزایای این برنامه است. البته این برنامه به Mono برای نصب شدن نیاز دارد؛ برای دریافت و اصلاع از قابلیت‌های برنامه به سایت اصلی مراجعه کنید، برای دیدن تصویری از برنامه نیز اینجا کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ چهارشنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: GNOMEBker نسخه‌ی 0.5.1
930 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

نسخه‌ی جدیدی از برنامه‌ی GnomeBaker منتشر شد. برنامه‌ی GnomeBaker یک برنامه‌ی ایجاد دیسک‌های CD و DVD است که برای محیط GNOME و GTK نوشته شده است.در این نسخه تعدادی رفع مشکل انجام گرفته و قابلیت جدیدی به آن اضافه نشده است، به شما پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که برای نوشتن برروی CD از این برنامه استفاده می‌کنید حتما آن را به روز کنید. (تصاویر برنامه، دریافت- ۹۰۰ کیلوبایت)


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ یكشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: News Notification نسخه‌ی 0.1
897 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

نسخه‌ی 0.1 برنامه‌ی News Notification یا newsnotif منتشر شد. این برنامه خبرهای RSS را از طریق پنجره‌های pop up به اطلاع شما می‌رساند.برای نصب نیاز به نسخه‌ی 2.4x یا بالاتر کتابخانه‌های +GTK و libxml و libgnomeui و gnet2 خواهید داشت. برای دریافت این برنامه‌ی ۲۹۰ کیلوبایتی اینجا کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۱۴ بهمن ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: GPixPodنسخه‌ی 0.2.1
885 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications


یک ابزار بسیار ساده و اوپن سورس برای مدیریت POD در لینوکس به نام GPixPOD موجود است که تصاویر و آلبوم‌های شما را برروی Apple iPod Video مدیریت می‌کند. البته این ابزاریست که در هر سیستم عاملی می‌توانید از آن استفاده کنید و رایگان اوپن سورس است. (بر خلاف iTunes). اگر تا کنون iPod خودرا از طریق Rhythmbox یاGtkPod مدیریت می‌کردید ممکن است تنها مشکلتان ارسال عکس‌ها و مدیریت عکس‌ها بوده باشد که از این پس در لینوکس مشکلی نخواهید داشت.برای نصب نیاز به نسخه‌ی 2.6 یا بالاتر +GTK خواهید داشت.برای دریافت این برنامه‌ی ۱۰۰ کیلوبایتی به سایت اصلی در اینجا مراجعه کنید.  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۱۴ بهمن ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: Liferea نسخه‌ی 1.0.3
866 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

نسخه‌ی 1.0.3 برنامه‌ی محبوب Liferea منتشر شد. Liferea یک برنامه‌ی RSS خوان برای +GTK است که علاوه بر خجم کم و پشتیبانی بسیار خوب از یونی‌کد، از انواع فیدهای خبری مانند OPML و RSS/RDF و CDF نیز Atom به خوبی پشتیبانی می‌کند. نسخه‌ی جدید نسخه‌ی رفع اشکالیست برای 1.0.2 و در آن قابلیتی افزورده نشده و اشکالاتی که در Parsing فیدهای Atom وجود داشت برطرف شده است. در صورتی که مایل به دریافت این برنامه‌ی 1460 کیلوبایتی هستید می‌توانید اینجا کلیک کنید.
صفحه‌ی اصلی | تصاویر


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۱۴ بهمن ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: GARNOME نسخه‌ی ۱.۱۳.۹۰ بتای ۱
809 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

نسخه‌ی بتای سری 2.13.90 برنامه‌ی GARNOME منتشر شد. در صورتی که مایل به دریفات این نسخه هستید می‌توانید از اینجا بسته‌های tarball را دریافت نمایید. برای کسب اطلاع از تغییرات این نسخه و نیز اطلاعات جانبی بیشتر می‌توانید به سایت اصلی در آدرس http://www.gnome.org/projects/garnome مراجعه کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۱۴ بهمن ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


<   123456789   >

امکانات

اطلاعات

ارتباطات

پروژه‌ها

ورود اعضا
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید


The rest of this site is Copyright © 2004 2005 2006 2007 2008 GNUIran.org
Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License,
Version 1.2 or any later version published by Free Software Foundation; A copy of the licence is available at www.gnu.org/copyleft/fdl.html

تمام مطالب این سایت تحت مجوز GNU/FDL نسخه ی ۱.۲ یا هر نسخه ی جدیدی که از سوی بنیاد نرم افزار آزاد منتشر شود قرار دارد شما برای کپی استفاده و/یا تغییر مستندات آزاد هستید.
می توانید یک نسخه از این مجوز را از اینجا تهیه کنید.


GIO Forums RSS   GIO News RSS   GIO Gallery RSS   Licensed under GNU/FDL  Use TW-CMS  Run on Debian GNU/Linux