Click Here to Go HomePage http://www.gnu.org
مهمان   به  GNUIran.org  خوش آمدید جمعه، ۲۲ آذر ۱۳۹۸ 
نکته ها و ترفند ها

یک کتاب

--

جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته
جستجو در انجمن‌ها

پلاگین فایرفاکس

وضعیت کاربران سایت
مدیر
هیچیک از مدیران حاضر نیست
مدیر افتخاری
هیچ مدیر کمکی حاضر
ناظران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:1040
جدیدترین:جدیدترین:
RezaJafary
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:1
مجموع:مجموع:1
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

موضوع: GNOME Applications

آیتم‌های جدیدی که با این موضوع ارسال شده‌اند به قرار زیر هستند.

<   123456789   >

 
نرم افزار: نسخه‌ی جدید Search Monky
966 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications


نسخه‌ی جدیدی از برنامه‌ی SearchMonky منتشر شد. این برنامه‌ی آزاد است که با فراهم آوردن رابط گرافیکی برای find و grep برای جستجوی فایل‌ها در سیستم فایل و متن در فایل‌های متنی به کار می‌رود. روز گذشته نسخه‌ی پایدار جدیدی از این نرم‌افزار منتشر شد. این نسخه 0.6.2 است و برای نصب آن به +GTK نیاز خواهید داشت. برای دریافت این برنامه ویا کسب اطلاعات بیشتر و دیدن تصاویر برنامه به اینجا مراجعه کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۲۴ شهریور ۱۳۸۵
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: نسخه‌ی جدید CrossFTP
973 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

نسخه‌ی جدیدی از FTP Client همه کاره‌ی CrossFTP منتشر شد. این برنامه‌ی گرافیکی که با +GTK و به زبان Java نوشته شده است از طاهر گرافیکی آشنای Explorer بهره می‌برد و کاربران در چند دقیقه می‌توانند این برنامه را به فراگیرند. این برنامه امکاناتی چون WebStarting و به روز رسانی بدون نصب دارد. پشتیبانی از Firewall و Proxy نیز از دیگر مزایای این برنامه است. برای دیدن تصاویر این برنامه اینجا کلیک کنید.برای دریافت فایل ۶۰۰ کیلوبایتی این برنامه می‌توانید اینجا کلیک کنید. برای استفاده از این برنامه باید Java Web Starter و نسخه‌ی 1.4 یا بالاتر جاوا را برروی سیستم داشته باشید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ پنجشنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۸۵
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: Goby نسخه‌ی 0.2.1
1322 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

نسخه‌ی جدیدی از برنامه‌ی نمایش تصاویر Goby منتشر شد. Goby یک نمایش دهنده‌ی تصاویر نوشته شده با +GTK است که با هدف ایجاد یک محیط کار شبیه به ACDSee برای کاربران نوشته شده است. این نمایش دهنده‌ی تصاویر از فرمت‌های گوناگونی پشتیبانی می‌کند از جمله PNG، JPEG،GIF، XPM و TIFF در حقیقت از فرمت‌هایی که در Gdk PixbufLoader موجود هستند پشتیبانی می‌کند. از دیگر ویٓگی‌های این برنامه امکان استفاده ساده‌ی این برنامه همره ماوس یا بدون ماوس می‌باشد. برای دیدن تصاویر نیز دو مدل نمایش گوناگون تعبیع شده است : View Mode و Brows Mode . برای دیدن تصاویر این برنامه می‌توانید اینجا کلیک کنید. برای دیدن سایت رسمی یا دریافت این برنامه‌ی ۱۵۰ کیلوبایتی نیز اینجا کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ چهارشنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۸۵
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
یک بررسی: بررسی Akiga
1222 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

برنامه‌ی Akiga که با نام Gnome Meeting نیز شناخته می‌شود یک برنامه‌ی‌ اوپن سورس برای مصارف VoIP و Video Conferece می‌باشد. Akiga از هر دو پروتوکل H.323 و SIP پشتیبانی می‌نماید، علاوه بر این از کدهای صوتی و ویدوئویی بسیاری نیز پشتیبانی می‌نماید و با نرم‌افزار Microsoft NetMeeting نیز بدون مشکل ارتباط برقرار می‌کند. از امکانات این برنامه می‌توان به Call Forwarding، امکان ثبت چندین SIP و H.323 در یک حساب، پشتیبانی از LDAP برای مدیریت حساب‌ها و STUN و امکان استفاده از proxy برای SIP و gateway برای H.323. سایت Softpedia که تعداد زیادی بررسی از نرم‌افزارهای اوپن سورس منتشر کرده است، در یک قاله به بررسی امکانات ویژگی‌ها و ضعف‌های Akiga پرداخته است. در صوتری که مایل به مطالعه‌ی این بررسی می‌باشید میتوانید اینجا کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Navid  در تاریخ دوشنبه، ۰۹ مرداد ۱۳۸۵
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: pm-analyzer نسخه‌ی ۱.۲۲
899 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

نسخه‌ی جدید از برنامه‌ی PayPar منتشر شد. برنامه‌ی PayPar یک رابط گرفیکی برای دستور par2 است که با زبان Python و با استفاده از PyGTK نوشته شده است.برای دریافت این برنامه که تحت مجوز GNU/GPL منتشر شده است اینجا کلیک کنید.برای دیدن صفحه‌ی اصلی نیز اینجا کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۸۵
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: K-3D نسخه‌ی 0.5.14.0
915 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

نسخه‌ی 0.5.14.0 برنامه‌ی K-3D منتشر شد. برنامه‌ی K-3D یک برنامه سه بعدی برای مدلسازی و متحرکسازی بر اساس استاندارهای صنعتی و برپایه‌ی RenderMan است. این برنامه‌ی آزاد برای پلتفورم‌های لینوکس و Posix و win32 نیز قابل استفاده است و به شدت شی‌گراست و برای هنرمندان و متحرک‌سازان حرفه‌ای طراحی شده است. این برنامه یک راهنمای آموزش به صورت اینتراکتیو یا دوسویه دارد که کاربران تازه‌کار را به سرعت با محیط برنامه آشنا می‌کند. این برنامه براساس کتابخانه‌های +GTK نوشته شده است.(علی رغم اسمش که با K آغاز شده است) و برای نصب آن به GTK+ 1.2 و نیز ++libsigc و gcc 3یا بالاتر نیاز دارید. برای دریافت سورس کد ۷.۵ مگابایتی این برنامه اینجا کلیک کنید. برای دیدن تصاویری از برنامه درحال کار اینجا و برای رفتن به صفحه‌ی اصلی آن اینجا کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ سه شنبه، ۲۰ تیر ۱۳۸۵
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: XChat نسخه‌ی 2.6.4
1000 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

نسخه‌ی 2.6.4 برنامه‌ی xChat منتشر شد، این برنامه یک یک کلاینت یا سرویس‌گیرنده‌ی گرافیکی برای IRC می‌باشد که از کتابخانه‌های +GTK استفاده می‌کند. برای نصب این نسخه از برنامه باید نسخه‌ی 2.6 یا بالاتر کتابخانه‌های +GTK و Perl را در سیستم خود داشته باشید. در این نسخه تعدادی ترجمه به این برنامه اضافه شده است، مشکل باز کردن آدرس‌ها در خط فرمان از طریق xchat -a --url=abc برطرف شده است، پشتیبانی از GTKSpell برای استفاده از غلط‌یابت امالیی اضافه شده است. قدرت گزارش خطاهایی که در هنگام اتصال از طریق Socks proxy بوجود می‌آیند بیشتر شده، مشکلاتی که در Socks5 زمان استفاده در سیستم‌های 64bit وجود داشت برطرف شده‌اند.پشتیبانی از Microsoft ISA Proxy فعال شده است، دسترسی و روش استفاده از حافظه بهبود یافته، از این پس در صورتی که SHIFT را نگه دارید می‌توانید Timestampها را نیز کپی کنید.این برنامه یک برنامه‌ی آزاد تحت مجوز GNU/GPL است، در صورتی که مایل به دریافت این نسخه‌ی جدی هستید می‌توانید اینجا کلیک کنید. برای دیدن لیست کامل تغییرات این نسخه اینجا و برای دیدن تصاویر این برنامه نیز اینجا را کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ یكشنبه، ۱۱ تیر ۱۳۸۵
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: Hash generator نسخه‌ی 0.2
1193 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

اولین نسخه‌ی برنامه‌ی Hash generator متشر شد، این برنامه که یک برنامه‌ی آزاد تحت مجوز GPL و براساس کتابخانه‌های GTK است با استفاده از الگوریتم‌های MD5 و SHA متن موردنطر شما را به صورت کدگذاری شده تبدیل می‌کند.بریا نصب این برنامه نیاز به GTK نسخه‌ی 2.4 یا بالاتر و Pygtk خواهید داشت. برای دریافت این برنامه می‌توانید اینجاکلیک کنید. برای دیدن تصایری از این برنامه نیز می‌توانید اینجا کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ یكشنبه، ۱۱ تیر ۱۳۸۵
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: ImgeResizer نسخه‌ی 1.0
907 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

نسخه‌ی جدیدی از اسکریپت ImageResizer منتشر شد. این اسکریپت به عنوان یک پلاگ‌این برای تغییر اندازه‌ی تصاویر در برنامه‌ی Nautilus استفاده می‌شود. البته استفاده از این اسکریپت به صورت مجزا و بدون برنامه‌ی ناتیلوس نیز ممکن است. مجوز انتشار این اسکریپت نیز GPL است و برای نصب به GTK+ V.2.2 یا بالاتر و نیز برنامه‌ی ImageMagic نیاز دارد. برای دریافت این اسکریپت اینجا کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ سه شنبه، ۰۲ خرداد ۱۳۸۵
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: ClamTK نسخه‌ی 2.18
890 بار مطالعه شده است
 
 
GNOME Applications

نسخه‌ی جدیدی از ClamTK منتشر شد. ClamTK یک رابط گرافیکی برای آنتی ویروس ClamAV است. این برنامه که تحت مجوز «آزاد» GPL منتشر می‌شود به زبان Perl نوشته شده و از کتابخانه‌های GTK برای نمایش گرافیک استفاده می‌کند. نسخه‌ی جدید برای نصب به GTK+ 2.2.x یا بالاتر نیاز دارد. حجم سورس کد این برنامه 24 کیلوبایت است و می‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید. برای رفتن به صفحه‌ی اصلی این برنامه کلیک کنید.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ یكشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۵
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


<   123456789   >

امکانات

اطلاعات

ارتباطات

پروژه‌ها

ورود اعضا
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید


The rest of this site is Copyright © 2004 2005 2006 2007 2008 GNUIran.org
Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License,
Version 1.2 or any later version published by Free Software Foundation; A copy of the licence is available at www.gnu.org/copyleft/fdl.html

تمام مطالب این سایت تحت مجوز GNU/FDL نسخه ی ۱.۲ یا هر نسخه ی جدیدی که از سوی بنیاد نرم افزار آزاد منتشر شود قرار دارد شما برای کپی استفاده و/یا تغییر مستندات آزاد هستید.
می توانید یک نسخه از این مجوز را از اینجا تهیه کنید.


GIO Forums RSS   GIO News RSS   GIO Gallery RSS   Licensed under GNU/FDL  Use TW-CMS  Run on Debian GNU/Linux