Click Here to Go HomePage https://addons.mozilla.org/firefox/3667/
مهمان   به  GNUIran.org  خوش آمدید شنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ 
نکته ها و ترفند ها

میزان حافظه ( RAM ) خالی در حال حاضر چقدر است؟ نمی دانید؟ پس یک پنجره ی ترمینال باز کنید و بنویسید:

free

به همین راحتی!!

--

جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته
جستجو در انجمن‌ها

پلاگین فایرفاکس

وضعیت کاربران سایت
مدیر
هیچیک از مدیران حاضر نیست
مدیر افتخاری
هیچ مدیر کمکی حاضر
ناظران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:1040
جدیدترین:جدیدترین:
RezaJafary
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:1
مجموع:مجموع:1
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

 
خبرها: پالم نیز از لینوکس استفاده می‌کند
1606 بار مطالعه شده است
 
سخت افزار

شرکت Palm که سال‌هاشت به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین تولید کنندگان کامپیوترهای دستی یا Handheld PCها به حساب می‌آید چند سالی است که به ساخت تلفن‌های هوشمند یا SmartPhone نیز روی آورده، این تلفن‌ها ترکیبی هستند از تلفن همراه و PDA. شرکت Palm تا سال پیش تنها از سیستم عامل اختصاصی خود یعنی Palm OS استفاده می‌کرد. از سال گذشته پس از عقد قرارداد با شرکت Cingular آمریکا که یکی از بزرگترین اپراتورهای موبایل دنیاست شروع به ارائه‌ی تلفن‌های هوشمند ویندوزی نمود. چند روز پیش این شرکت خبر از تولید محصول همراه (mobile) دیگری داد که از لینوکس استفاده می‌کند.

این محصول که Palm Foleo نام دارد یک Smart Phone Companion یا یک همراه برای تفلن‌های همراه هوشمند است. در حقیقت این ابزار که شبیه به کامپیوترهای نوت‌بوک است از طریق تکنولوژی بلوتوث به تلفن‌های هوشمند مدل Treo شرکت Palm متصل شده و با در اختیار قرار دادن یک مانیتور بزرگ و نیز یک صفحه کلید کامل این امکان را به شما می‌دهد تا در رستوران، فرودگاه، مطب دکتر، سالن انتظار و ... به کاهای باقی مانده برسید. البته اگر در رستوران،‌هتل و یا محل کارتان شبکه‌ی بیسیم Wi-Fi موجود است دیگر نیازی به موبایل‌های هوشمند Treo نیست و می‌توانید به سادگی با استفاده از WiFi به اینترنت متصل شوید.
Foleo مجهز به مانیتور 10.2 اینچی و صفحه کید کامل همراه با سیستم عامل لینوکس است. Jeff Hawkins در کنفرانسی به نام D که Wall Street Journal ترتیب داده بود پس از معرفی این محصول استفاده از لینوکس را به طور رسمی تایید کرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی این محصول می‌توانید به آدرس http://palm.com/seefoleo مراجعه کنید. صفحه‌ی رسمی اطلاعات فنی محصول نیز در اینجا قرار دارد.


برای دیدن تصویر بزگتر کلیک کنید. (تصویر ازTreo Central)


   
 
نوشته شده توسط: Admin در تاریخ جمعه، ۱۸ خرداد ۱۳۸۶     
 


امکانات

اطلاعات

ارتباطات

پروژه‌ها

ورود اعضا
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید


The rest of this site is Copyright © 2004 2005 2006 2007 2008 GNUIran.org
Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License,
Version 1.2 or any later version published by Free Software Foundation; A copy of the licence is available at www.gnu.org/copyleft/fdl.html

تمام مطالب این سایت تحت مجوز GNU/FDL نسخه ی ۱.۲ یا هر نسخه ی جدیدی که از سوی بنیاد نرم افزار آزاد منتشر شود قرار دارد شما برای کپی استفاده و/یا تغییر مستندات آزاد هستید.
می توانید یک نسخه از این مجوز را از اینجا تهیه کنید.


GIO Forums RSS   GIO News RSS   GIO Gallery RSS   Licensed under GNU/FDL  Use TW-CMS  Run on Debian GNU/Linux