Click Here to Go HomePage index.php
مهمان   به  GNUIran.org  خوش آمدید پنجشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ 
نکته ها و ترفند ها

غلط های مصطلح
سیستم عامل Linux را باید "لینوکس" تلفظ کرد نه "لیناکس" !

-- ناشناس

جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته
جستجو در انجمن‌ها

پلاگین فایرفاکس

وضعیت کاربران سایت
مدیر
هیچیک از مدیران حاضر نیست
مدیر افتخاری
هیچ مدیر کمکی حاضر
ناظران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:1040
جدیدترین:جدیدترین:
RezaJafary
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:1
مجموع:مجموع:1
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

طبقه‌بندی: اخبار داخلی سایت

اخبار ارسال شده با این طبقه‌بندی به قرار زیر هستند.

    123   >

 
اخبار داخلی سایت: رفع مشکلات سایت
1415 بار مطالعه شده است
 
 
اخبار داخلی سایت


تعدادی از مشکلات سایت در روز گذشته برطرف شدند، از جمله این مشکلات عدم توانایی دسترسی به RSS های سایت بود که پس از به روزرسانی Theme سایت این مشکل نیز به کلی برطرف شد و دوستانی که از RSSهای گنوایران.ارگ استفاده می‌کردند اینک قادر هستند تا همچنان از این لینک در سایتشان یا رنامه RSS Readerشان استفاده کنند. همچنین مشکل سرور پست الکترونیکی سایت نیز برطرف شد و اینک کلمات عبور و نیز پیام‌های آگاهسازی برای کاربران ارسال می‌شود. از این که مشکلات مذکور را گزارش کردید از شما سپاسگذاریم.

مدیریت گنوایران.ارگ


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ شنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
   ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
اخبار داخلی سایت: نوروزتان پیروز
1370 بار مطالعه شده است
 
 
اخبار داخلی سایت

فرا رسیدن نوروزی دیگر و سال جدید را به تمام کاربران و اعضای سایت تبریک می‌گوییم. امیدواریم که سال جدید سالی سرشار از شادی و موفقیت برای شما باشد و امیدواریم در سال جدید بتوانیم مانند سال‌های گذشته با مطالبی کاربردی و محتوایی به روز در کنارتان باشیم.
گنوایران.ارگ


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ پنجشنبه، ۰۱ فروردین ۱۳۸۷
   ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
اخبار داخلی سایت: تغییرات جدید در سایت
1339 بار مطالعه شده است
 
 
اخبار داخلی سایت

همانطور که حتما متوجه شده‌اید سایت گنوایران.ارگ به دلیل تغییر در ساختار سایت و جابجایی سرویس‌دهنده وب غیر قابل دسترس و یا دارای مشکل در دسترسی بود، خوشبختانه جابجایی سرویس دهنده وب با موفقیت به پایان رسید، اما به دلیل مشکلاتی که در سرور پیشین داشتیم پایگاه‌داده‌ی سایت با مشکل موجه شد که به همین دلیل مجبور شدیم تا از نسخه‌های پشتیبان قدیمی‌تر برای بازیابی استفاده کنیم که به همین دلیل اخبار، اعضا و پست‌های انجمن‌ها که پس از دوم دی ماه ۱۳۸۶ ارسال شده‌اند در حال حاضر در دسترس نیستند. به همین دلیل از کاربران به خصوص کاربرانی که در این مدت عضو سایت شده بودند پوزش می‌طلبیم. امیدواریم بتوانیم با تغییرات جدید ایجاد شده در سرویس دهنده و ساختار سایت هرچه بهتر با مطالبی کارامد در کنار کاربران گنو/لینوکس باشیم.

با تشکر
گنوایران.ارگ


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ شنبه، ۲۹ دی ۱۳۸۶
   ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
اخبار داخلی سایت: محدود شدن دسترسی کاربران مهمان در انجمن‌ها
1386 بار مطالعه شده است
 
 
اخبار داخلی سایت

مدتیست که برنامه‌های ارسال هرزنامه یا Spam با ارسال پست‌های تبلیغاتی به انجمن‌های گنوایران.ارگ فضای نامطلوبی را برای تبادل افکار و پرسش و پاسخ ایجاد نموده‌اند. ما نیز برای جلوگیری از این نابسامانی و بهبود وضعیت سایت تصمیم گرفیم به مدت ۱ ماه امکان ارسال پست و ایجاد عناوین جدید در انجمن‌ها را محدود به کاربران عضو کنیم. پس از این مدت ارسال برای کاربران مهمان نیز مجددا آزاد خواهد شد. امیدواریم بتوانیم محیطی آرام را برای تبادل نظر و نیز پرسش و پاسخ برای کاربران فراهم آوریم.

گنوایران.ارگ


  
 
 
نوشته شده توسط: Navid  در تاریخ چهارشنبه، ۱۰ مرداد ۱۳۸۶
   ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
اخبار داخلی سایت: برنامه نویسی با C در سیستم عامل گنو
1008 بار مطالعه شده است
 
 
مقاله آموزشی

چند ماه پیش یکی از دوستان مقاله‌ای به نام «آموزش لهجه گنو سی و کامپایلر gcc» برای چاپ در گنو ایران.ارگ ارسال نمود. پس از آن با مشورت و راهنمایی ایشان و مقداری تدوین و بررسی و تکمیل این مقاله روز گذشته با عنوان «برنامه نویسی با C در سیستم عامل گنو» منتشر شد. قبل از هر چیز از آقای «مهدی رسولی» نویسنده‌ی این مقاله‌ی کامل کمال تشکر را داریم و به ایشان خسته نباشید می‌گوییم. اما این مقاله همان طور که از نام آن هویداست، درباره‌ی برنامه نویسی به زبان C و آن هم در سیستم عامل GNU/Linux و سایر سیستم‌های GNUای است. البته این مطالب را می‌توانید در سایر Unixها مانند FreeBSD نیز به راحتی استفاده کنید. در مقدمه‌ی این مقاله می‌خوانیم :


 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۸۵
   ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
اخبار داخلی سایت: طرح جدید آدرس‌ها
973 بار مطالعه شده است
 
 
اخبار داخلی سایت

جهت دسترسی هرچه ساده‌تر به محتویات سایت، نیز داشتن آدرس‌هایی خواناتر و تمیزتر بر آن شدیم تا تغییراتی در شیوه‌ی آدرس دهی اعمال نماییم، پس از اعمال این تغییرات در حال حاضر برای دسترسی به سایت کافیست آدرس www.gnuiran.ir یا www.gnuiran.org را وارد نمایید، این در حالی است که در سیستم قبلی نیاز بود تا آدرس به صورت www.gnuiran.ir/html/index.php ,وارد شود. علاوه بر این تعدادی آدرس خونا جهت دسترسی به انجمن‌ها، مقالات و ... نیز پیش بینی شده است که می‌توانید در بلوک سمت راست این آدرس‌های میان‌بر را ببینید.

از کاربران محترم خواهشمند است در صورتی که در درسترسی به محتویات سایت مشکلی دارند، یا هر گونه مشکل در دیدن تصاویر، ورود به سیستم تغییر رنگ و سایز فونت‌ها و .... موارد را از طریق انجمن‌های سایت یا از طریق پست الکترونیکی : navid AT gnuiran.ir با ما در میان بگذارند.

با تشکر
گنوایران.ارگ


  
 
 
نوشته شده توسط: Navid  در تاریخ یكشنبه، ۰۲ مهر ۱۳۸۵
   ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
اخبار داخلی سایت: تغییر موقت نام دامنه
942 بار مطالعه شده است
 
 
اخبار داخلی سایت

همان طور که حتما متوجه شده‌اید به دلیل بروز برخی مشکلات در ثبت نام دامنه‌ی GNUIran.org در حال حاضر این سایت با نام دامنه‌ی GNUIran.ir قابل دسترسی است. پست الکترونیکی و سایر لینک‌ها نیز در حال حاضر به این آدرس تغییر یافته‌اند. امیدواریم مشکل نام دامنه‌ی بلی برطرف گردید و هرچه زودتر بتوانیم از نام دامنه‌ی اصلی استفاده کنیم.

باتشکر
مدیریت گنوایران.آی‌آر

  
 
 
نوشته شده توسط: Navid  در تاریخ یكشنبه، ۰۲ مهر ۱۳۸۵
   ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
اخبار داخلی سایت: رفع مشکل دامین
1505 بار مطالعه شده است
 
 
اخبار داخلی سایت

همان‌طور که مطلع هستید نام دامنه‌ی سایت گنوایران.ارگ برای مدتی دچار مشکل شده بود، هم اکنون مشکلات بر طرف شده و شما می‌توانید از طریق آدرس ثابت آن یعنی www.gnuiran.org به محتویات سایت دسترسی پیدا کنید. در ضمن از زحمات مسئولین شرکت تالاروب برای رفع این مشکل کمال تشکر و قدردانی را داریم.

گنو ایران.ارگ

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
   ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
اخبار داخلی سایت: مشکلات دامین گنوایران.ارگ
1374 بار مطالعه شده است
 
 
اخبار داخلی سایت

همان‌طور که می‌دانید متاسفانه مشکلاتی در تمدید دامنه‌ی گنوایران.ارگ رخ داده که باعث شده در حال حاضر شما از طریق آدرس http://gnuiran.technotux.org به سایت دسترسی یابید. قطعا این مشکلات تا پایان هفته از میان برداشته خواهند شد و خواهید توانست با نام دامین همیشگی به سایت دسترسی بیابید. در حال حاضر ممکن است در برخی بخش‌های سایت به مشکل بر خواهید خورد که بابت مشکلات پیش‌امده از تمام کاربران سایت عذرخواهی می‌نماییم و امیدواریم که مشکلات هرچه سریع‌تر برطرف شوند.

باتشکر
گنوایران.ارگ


  
 
 
نوشته شده توسط: Navid  در تاریخ دوشنبه، ۰۹ مرداد ۱۳۸۵
   ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
اخبار داخلی سایت: موتور جستجوی فایرفاکس برای گنوایران.ارگ
1058 بار مطالعه شده است
 
 
اخبار داخلی سایت

برای جستجوی ساده‌تر در میان مقالات، اخبار و سایر قسمت‌های گنوایران.ارگ تصمیم گرفتیم تا برای موتورجستجویگنوایران.ارگ پلاگین فایرفاکس را تهیه کنیم، پس از از نصب این پلاگین در جعبه‌ی جستجوی فایرفاکس می‌توانید گنوایران.ارگ را انتخاب کنید و جستجوی خود را به سادگی در گنوایران.ارگ ممکن سازید. برای افزودن موتور جستجوی گنوایران.ارگ به موتورهای جستجوی Firefox خود کافیست ابتدا استفاده از اسکریپت‌های جاوا (Java Scripts) را در مرورگر خود فعال کنید و سپس به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://www.gnuiran.org/firefox

  
 
 
نوشته شده توسط: Navid  در تاریخ شنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۸۴
   ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


    123   >

امکانات

اطلاعات

ارتباطات

پروژه‌ها

ورود اعضا
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید


The rest of this site is Copyright © 2004 2005 2006 2007 2008 GNUIran.org
Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License,
Version 1.2 or any later version published by Free Software Foundation; A copy of the licence is available at www.gnu.org/copyleft/fdl.html

تمام مطالب این سایت تحت مجوز GNU/FDL نسخه ی ۱.۲ یا هر نسخه ی جدیدی که از سوی بنیاد نرم افزار آزاد منتشر شود قرار دارد شما برای کپی استفاده و/یا تغییر مستندات آزاد هستید.
می توانید یک نسخه از این مجوز را از اینجا تهیه کنید.


GIO Forums RSS   GIO News RSS   GIO Gallery RSS   Licensed under GNU/FDL  Use TW-CMS  Run on Debian GNU/Linux