Click Here to Go HomePage http://www.osp.ir
مهمان   به  GNUIran.org  خوش آمدید یكشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ 
نکته ها و ترفند ها

مصرف پهنای باند
اگر یک شبکه ی بزرگ را با لینوکس اداره می کنید و می خواهید بدانید یک کامپیوتر چقدر پهنای باند مصرف می کند ، دانستن آن کاریست بسیار آسان!! یک پنجره ی ترمینال باز کنید و تایپ کنید:

netstat -t

--

جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته
جستجو در انجمن‌ها

پلاگین فایرفاکس

وضعیت کاربران سایت
مدیر
هیچیک از مدیران حاضر نیست
مدیر افتخاری
هیچ مدیر کمکی حاضر
ناظران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:1040
جدیدترین:جدیدترین:
RezaJafary
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:1
مجموع:مجموع:1
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

موضوع: sylpheed

آیتم‌های جدیدی که با این موضوع ارسال شده‌اند به قرار زیر هستند.
 
انتشار آزمایشی: نسخه‌ی بتای جدیدی از Sylpheed منتشر شد
1018 بار مطالعه شده است
 
 
sylpheed

نسخه‌ی بتای جدیدی از برنامه‌ی مدیریت پست الکترونیکی Sylpheed منتشر شد. این نسخه که Sylpheed 2.4.0-beta4 می‌باشد با رفع مشکلات بسیار و نیز بهینه شدن امکاناتی مانند دفترچه‌ی آدرس‌ها منتشر شد. از جمله تغییرات دیگری که در این نسخه اعمال شده است می‌توان به اضافه شدن امکان کپی کردن افراد در دفترچه‌ی آدرس‌ها، بهبود اتصال به ماشین‌های راه دور و مدیریت بهتر پیغام‌خطاهای مربوطه، تصحیح مشکل ذخیره نشدن عرض پوشه‌ها در زمان بسته شدن پنجره و نیز نمایش ستون‌های شماره‌ی نامه‌ها به صورت رنگی نام برد.
برنامه‌ی Sylpheed یک برنامه‌ی بسیار سریع و سبک با امکانات بسیار برای مدیریت نامه‌های الکترونیکی است که از پروتوکل‌های POP3 و APOP و نیز IMAP پشتیبانی می‌کند. امکان تعریف حساب‌های POP مختلف، ایجاد فیلترهای مختلف و نیز سرعت بالا، این برنامه را برای کسانی مناسب می‌سازد که حجم بالایی از ارسال دریافت نامه‌های الکترونیکی دارند و از طرفی می‌خواند در زمان صرف جویی کنند. علاوه بر این پشتیبانی از گزینه‌های مختلف امنیتی مانند TLS/SSL و GPG این برنامه را به برنامه‌ای مطمئن‌تر برای مدیریت نامه‌های الکترونیکی تبدیل می‌کند. این برنامه در نسخه‌های اخیر به دلیل استفاده از +GTK سری 2.6 از زبان‌های یونی‌کد مانند فارسی نیز پشتیبانی می‌کند. در اصل یکی از اهداف این پروژه تبدیل شدن به برنامه‌ای کاملا چند زبانه است. در صورتی که علاقه‌مند به آزمایش این سرویس گیرنده‌ی پست الکترونیکی می‌باشید می‌توانید اطلاعات بیشتری را در سایت اصلی آن دریافت کنید. برای دیدن تصاویر این برنامه نیز می‌توانید اینجا کلیک کنید. (توجه داشته باشید که تصاویر به نسخه‌ی نهایی مربوط نمی‌باشند و نسخه‌ی نهایی کمی منظم‌تر و زیباتر است!) این برنامه برای سیستم عامل‌های گنو/لینوکس، MacOS X ، BSD و نیز Windows (تمام نسخه‌ها حتی Vista) موجود است.


  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ جمعه، ۲۷ بهمن ۱۳۸۵
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: Sylpheed 2.0 منتشر شد
825 بار مطالعه شده است
 
 
sylpheed

بالاخرهبعد از مدت‌هانسخه‌ی جدیدی از برنامه‌ی پست‌الکترونیک Sylpheed منتشر شد. این نسخه که نسخه‌ی ۲.۰.۰ می‌باشد بر اساس GTK 2 می‌باشد که باعث شده است تا برنامه ظاهری بهتر و اکاناتی بیشتر داشته باشد. بری مطالعه‌یلیستی از تفاوت‌های این نسخه با نسخه‌ی قبل یعنی نسخه‌ی سری ۱.۰ می‌توانید به منبع خبردر اینجا مراجعه کند.


  
 
 
نوشته شده توسط: Navid  در تاریخ چهارشنبه، ۰۲ شهریور ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
نرم افزار: Sylpheed 1.0.0beta1
856 بار مطالعه شده است
 
 
sylpheed

Sylpheed یک برنامه ی کاربا ایمیل می باشد .(mail client) این برنامه برای محیط X و براساس کتابخانه های +GTK و تحت لیسانس GNU/GPL نوشته شده است. این برنامه باحجم کم می تواند کارمدیریت ایمیل ها و گروه های خبری را برای شما انجام دهد. از ویژگی های این برنامه پشتیبانی از زبان ژاپنی و تمام زبان های il8n می باشد.از دیگر ویژگی های بسیار مفید این برنامه پایداری آن است طوری که بسیار کمپیش میاید که این برنامه کرش کند و یا از کار بیافتد.اگر مایل به دریافت یا کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این برنامه هستید به صفحه ی اصلی آن مراجعه کنید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ شنبه، ۰۹ آبان ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


امکانات

اطلاعات

ارتباطات

پروژه‌ها

ورود اعضا
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید


The rest of this site is Copyright © 2004 2005 2006 2007 2008 GNUIran.org
Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License,
Version 1.2 or any later version published by Free Software Foundation; A copy of the licence is available at www.gnu.org/copyleft/fdl.html

تمام مطالب این سایت تحت مجوز GNU/FDL نسخه ی ۱.۲ یا هر نسخه ی جدیدی که از سوی بنیاد نرم افزار آزاد منتشر شود قرار دارد شما برای کپی استفاده و/یا تغییر مستندات آزاد هستید.
می توانید یک نسخه از این مجوز را از اینجا تهیه کنید.


GIO Forums RSS   GIO News RSS   GIO Gallery RSS   Licensed under GNU/FDL  Use TW-CMS  Run on Debian GNU/Linux