Click Here to Go HomePage https://addons.mozilla.org/firefox/3667/
مهمان   به  GNUIran.org  خوش آمدید پنجشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ 
نکته ها و ترفند ها

 در محیط KDE هستید؟ می خواهید با Konqueror در گوگل جستجو کنید؟ مشکلی نیست اول دکمه های   ALT  و  F2   را بزنید ،‌ در پنجره ی باز شده تایپ کنید :

gg: your text_for_seach_in_google

--

جستجو در سایت
جستجوی پیشرفته
جستجو در انجمن‌ها

پلاگین فایرفاکس

وضعیت کاربران سایت
مدیر
هیچیک از مدیران حاضر نیست
مدیر افتخاری
هیچ مدیر کمکی حاضر
ناظران
هیچ مدیر کمکی حاضر
اعضا:
جدیدترین:جدید امروز:0
جدیدترین:جدید دیروز:0
جدیدترین:مجموع:1040
جدیدترین:جدیدترین:
RezaJafary
اعضا:حاضر
اعضا:اعضا:0
مهمان‌ها:مهمان‌ها:1
مجموع:مجموع:1
کاربران حاضر
هیچ کاربر حاضری وجود ندارد

موضوع: K3B

آیتم‌های جدیدی که با این موضوع ارسال شده‌اند به قرار زیر هستند.
 
راهنمای تصویری K3B
824 بار مطالعه شده است
 
 
K3B

آیا تا به حال از نرم‌افزار K3b برای رایت و کپی سی‌دی‌هایتان و یا اطلاعات روی دیسک‌هایتان استفاده کرده‌اید؟ این نرم‌افزار که راحت‌تر از برنامه‌های ویندوزی به شما کمک میکند تا اطلاعات خود را به سی‌دی‌ها منتقل کنید در ابتدا برای خیلی از کاربران ناآشناست. آیا دوست دارید روش آسانی برای استفاده از این نرم‌افزار قدرتمند بیابید، آیا دوست دارید با صرف چند دقیقه وقت به یکی از کاملترین راهنماهای نرم‌افزار K3b دسترسی داشته و بتوانید با آن به سادگی و راحتی هر چه بیشتر کار کنید؟ آیا دوست دارید این راهنما تصویری باشد؟ (یک تصویر = هزار حرف)، برای ادامه مطلب و راهنمای تصویری نرم افزار به این آدرس مراجعه کنید.

  
 
 
نوشته شده توسط: matarodi  در تاریخ جمعه، ۲۰ خرداد ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار آزمایشی: انتشار نسخه آزمایشی K3B
787 بار مطالعه شده است
 
 
K3B

نسجه آزمایشی جدیدی از نرم‌افزار محبوب و قدرتمند K3B منتشر شد. در صورتی که تمایلی به آزمایش و کمک به بهتر شدن این برنامه ندارید استفاده از این نسخه به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. شما می‌توانید از نسخه نهایی .۱۱ که قبلا منتشر شده است استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

  
 
 
نوشته شده توسط: navidjoon  در تاریخ یكشنبه، ۰۸ خرداد ۱۳۸۴
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: K3B 0.11.19
751 بار مطالعه شده است
 
 
K3B

نسخه ی جدید برنامه‌ی ایجاد CD و DVD محیط KDE که K3B نام دارد منتشر شد. در این نسخه که 0.11.19 است تعدادی مشکل برطرف شده‌اند. از جمله تشخیص اشتباه فایل‌های MP3 یا کنترل نهایی دیسک‌های که به صورت TAO یا Track At Once ایجاد شده‌اند.برای دریافت اخبار این برنامه به بخش خبر و برای دریافت سورس کد جهت نصب به بخش دانلود و برای دیدن تصاویر این برنامه به بخش Screnshots مراجعه کنید.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ چهارشنبه، ۰۷ بهمن ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


 
انتشار جدید: K3B
765 بار مطالعه شده است
 
 
K3B

K3b نسخه‌ی جدید برنامه‌ی کپی سی‌دی K3B در دو روز اخیر منتشر شد. این نسخه به شماره‌ی 0.11.18 که احتمالا آخرین نسخه‌ی این برنامه در سال جاری میلادی است ، دارای یک تغییر کلی نمی‌باشد اما بسیاری از مشکلات و باگ‌های برنامه حذف شده‌اند و برای هسته‌ی 2.6 بهینه سازی‌های بسیار خوبی صورت گرفته ، برای مثال درگیر در هسته‌های 2.68 خطایی مبنی بر اجرای اجرا نشدن cdrecord با مجوز suid نمی‌دهد ، البته این‌بار هم تشخیص سرعت نوشتن روی سی‌دی بهتر شده است. تشخیص سخت افزار های نویسنده‌ی سی‌دی نیز کمی بهتر شده ، برای اطلاع از تمام تغییرات به بخش خبر در سایت رسمی بروید. برای دانلود نسخه‌ی جدید نیز به صفحه‌ی دانلودها مراجعه کنید. نکته ی جالبی که در هر جای سایت به چشم می‌خورد انتشار کتابی به زبان آلمانی برای کار با این برنامه است.

  
 
 
نوشته شده توسط: Admin  در تاریخ سه شنبه، ۲۴ آذر ۱۳۸۳
    ارسال به دوستان   نسخه چاپی
 


امکانات

اطلاعات

ارتباطات

پروژه‌ها

ورود اعضا
 


 برای ورود مشکل دارید؟
 ثبت نام کاربران جدید


The rest of this site is Copyright © 2004 2005 2006 2007 2008 GNUIran.org
Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License,
Version 1.2 or any later version published by Free Software Foundation; A copy of the licence is available at www.gnu.org/copyleft/fdl.html

تمام مطالب این سایت تحت مجوز GNU/FDL نسخه ی ۱.۲ یا هر نسخه ی جدیدی که از سوی بنیاد نرم افزار آزاد منتشر شود قرار دارد شما برای کپی استفاده و/یا تغییر مستندات آزاد هستید.
می توانید یک نسخه از این مجوز را از اینجا تهیه کنید.


GIO Forums RSS   GIO News RSS   GIO Gallery RSS   Licensed under GNU/FDL  Use TW-CMS  Run on Debian GNU/Linux